Wilczym Tropem w Tczewie

Ponad dwustu biegaczy wzięło udział w pierwszym w Tczewie Biegu Tropem Wilczym. Imprezę zorganizowano z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Imprezie towarzyszyło szereg wydarzeń towarzyszących.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania zdjęć bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Jak oceniasz tę galerię zdjęć?
Ocena ogólna tej galerii: 2.25
Przejdź do serwisu wideo
Wywiady, reportaże, relacje Telewzji Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +2

  pasazer_gość

  04.03.2018, 16:39

  nasze miejskie autobusy

  INFORMACJA DLA FIRMY METEOR W TCZEWIE-pisze na temat zupełnie z innej beczki.O NASZYCH AUTOBUSACH BRUDASACH. Szlag mnie trafia jak patrze na te brudne z zewnatrz autobusy.Rozumiem ze zima ze mrozno ale te autobusy sa WIZYTOWKA NASZEGO MIASTA.jak mozna pracowac w tak brudnym autobusie ,pasazer w autobusie świata nie widzi i podziwiam tych kierowcow ze nie jest im wstyd takim brudasem jezdzic.gdzie jest nadzor , dyspozytor czy sam normalny kierowca on w nim pracuje/jezdzi/ 12 godzin . zapewnie panowie kierowcy i dyspozytorzy czy wladzaMETEORA prywatnie swoje samochody napewno mają czyste i umyte na błysk .Pozdrawiam pasazer

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx6 
 • +2

  koszula i kraat _gość

  04.03.2018, 20:00

  koszule plus krawat ! !!

  wizytówka też są kierowcy meteora ..zdecydowanie widok koszuli w krate czy zdezelowanej podkoszulki przeraża. Przecież kazdy kierowca powinien musowo nosic ubranie robocze'' czyli biała koszulę ,czy niebieska i musowo krawat !!!! Byłoby milej dla oczu

  Cytuj
  IP: 95.91.xx3.xx2 
 • +3

  RoboKop _gość

  04.03.2018, 20:39

  Co Ty się czepiasz kierowcy?

  Sądzisz, że on po 12 godzinach będzie jeszcze szorował charytatywnie autobus? Od tego powinna być profesjonalna ekipa w zajezdni (mycie i dezynfekcja). Kierowca jest tylko narzędziem - jak młotek. Po 12 godzinach chce się najeść, wykasztanić i pójść spać. Osobami decyzyjnymi w takich sprawach są jego zwierzchnicy. Każdy z nas gdzieś pracuje - nie licząc ściemniaczy itp. Czy np pracując w biurze i obsługując klientów pasowałyby Ci dodatkowe obowiązki związane z utrzymaniem czystości toalet i podłóg w miejscu pracy?

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx7.xx1 
 • pasazer_gość_gość

  04.03.2018, 23:54

  autobusy

  trzeba robokopie uwaznie czytac co jest napisane. ja do kierowcow nic nie mam ale czy gdziekolwiek pracujesz tez masz wokol siebie tak czarno, brudno jak te autobusy ..jak tak to gratuluje . a w pracy dodatkowo tez sprzatam by klient nie stracil orientacji gdzie sie znajduje czy w instytucji czy w oborze.MOJE MIEJSCE PRACY I JA ŚWIADCZĄ O MNIE .POZDRAWIAM EGOISTOW I SAMOLUBOW.

  Cytuj
  IP: 109.207.xx4.xx6 
  +2

  RoboKop_gość

  05.03.2018, 07:18

  A ile godzin dziennie pracujesz?

  Sprzątać po sobie to co innego, żeby sprzątać po kimś to trzeba mieć dodatkowy etat i zapłatę za sprzątanie. Zawsze można popracować te 14 godzin na dobę w zamian za dodatkowy "grosz".

  Cytuj
  IP: 109.207.xx7.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.