Shazza, Classic, Fanatic. Tczew w rytmie disco polo

W sobotę 15 lipca tczewski amfiteatr był miejscem, gdzie nie mogło zabraknąć fanów muzyki discopolo. Na scenie w Parku Miejskim zagrały grupy, które tworzą klasykę tego gatunku. Dla tczewian z największymi przebojami zagrały grupy Fanatic, Classic - ze słynną królową gatunku Shazzą na czele. Fani muzyki dyskotekowej w polskim wydaniu bujali się w rytm największych przebojów, które można usłyszeć na większości polskich wesel. Były tańce i wspólne śpiewy. Nie zabrakło uśmiechów i oczekiwania na autografy swoich idoli. Tańce trwały do późnych godzin wieczornych. Imprezę poprowadził Grzegorz Godzina.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania zdjęć bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Jak oceniasz tę galerię zdjęć?
Ocena ogólna tej galerii: 5
Przejdź do serwisu wideo
Wywiady, reportaże, relacje Telewzji Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +2

  Żal_gość

  23.07.2017, 01:18

  Żałosna impreza. I pomyśleć że miejskie pieniądze są wydawane na takie coś. Te twarze na zdjęciach... co jedna, to lepsza.. sama patologia, kobiety bez zębów... skąd to wypełzło, z jakiego podziemia? Pani dyrektor z czym do ludzi... rozumiem, że tymi pomysłami wygrała Pani konkurs na dyrektora? Panie Prezydencie słabe to następstwo po Nehrebeckim... Najpierw Sobótki w piątek (notabene w sobotę frekwencja mizerna), a teraz to. Co jeszcze mam Pani dyrektor zafunduje w czasie swojej kadencji... Już nie mogę się doczekać tej cienizny!

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx4.xx5 
 • +1

  Tczewiak_gość

  22.08.2017, 00:49

  wstyd

  Popieram .Mam nadzieje że to ostatnia kadencja prezydenta tczewa ,to co w tym mieście jest organizowane to jakaś porażka , Jestem z tczewa i za to mi wstyd , prezydencie spojrz chociaż na gwiazdy które potrafi ściagnąć Starogar GD.

  Odpowiedz
  IP: 94.42.xx6.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.