BLIŻEJ | piątek: gry planszowe, ping pong, pokaz motocyklowy


odbyło się
28
08.2020
Piątek
Tczew - BLIŻEJ | piątek: gry planszowe, ping pong, pokaz motocyklowy
Wydarzenie BLIŻEJ to tydzień niesamowitych inicjatyw specjalnie dla mieszkańców Tczewa. W programie przygotowaliśmy między innymi warsztaty, wykłady i niesamowite atrakcje. Bądźmy BLIŻEJ w tym wyjątkowym czasie!

Cały program imprezy znajdziesz na: https://bit.ly/TydzienBlizej

Piątego dnia przygotowaliśmy dla Was:

18:00 - 21:00 | Razem raźniej

Najlepszy czas, to ten spędzony z innymi ludźmi w dobrej atmosferze i na wspólnej zabawie. Serdecznie zapraszamy na wieczór, którego długo nie zapomnisz. Będziesz mógł wziąć udział w zabawach towarzyskich, pograć w gry planszowe, ping-pong, piłkarzyki, gry na świeżym powietrzu, czy wziąć udział w zabawach dla dzieci. Dla spragnionych wirtualnej rywalizacji jest także okazja żeby pograć w gry na dużym ekranie. Dla osób chcących większych wrażeń, na parkingu będzie można podziwiać piękne motocykle, posłuchać o nich ciekach historii, a dla odważnych będzie można poczuć ich mocy podczas krótkiej przejażdżki.

Do zobaczenia!
___________________________________________________
W związku z sytuacją zaistniałą w w wyniku pandemii COVID-19 zachowujemy wszelkie standardy bezpieczeństwa dla naszych gości i uczestników.

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, ul. Kwiatowa 2" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA