BLIŻEJ | sobota: "On wciąż uzdrawia" - wieczór z wyjątkowymi gośćmi


odbyło się
29
08.2020
Sobota
Tczew - BLIŻEJ | sobota: "On wciąż uzdrawia" - wieczór z wyjątkowymi gośćmi
Wydarzenie BLIŻEJ to tydzień niesamowitych inicjatyw specjalnie dla mieszkańców Tczewa. W programie przygotowaliśmy między innymi warsztaty, wykłady i niesamowite atrakcje. Bądźmy BLIŻEJ w tym wyjątkowym czasie!

Cały program imprezy znajdziesz na: https://bit.ly/TydzienBlizej

Szóstego dnia przygotowaliśmy dla Was:
17:00 - 19:00 | On wciąż uzdrawia
Wierzymy, że będzie to wyjątkowy wieczór z wyjątkowymi gośćmi, ale przede wszystkim z niesamowitym Bogiem, który dziś działa tak samo jak 2000 lat temu. Jeśli nigdy nie doświadczyłeś realności Boga, a chciałbyś, to wierzymy, że to będzie dobre miejsce dla Ciebie.

Jeśli zmagasz się z chorobą i potrzebujesz uzdrowienia, to zapraszamy Cię na nasz wieczór, na którym będziemy oczekiwać przełomów. Naszymi gośćmi będą Agata i Maciej Strzyżewscy, założyciele Kościoła Ulicznego w Gdańsku i od 2018r. misjonarze w jednym z najbardziej radykalnych muzułmańskich krajów na świecie - Pakistanie.

Do zobaczenia!
___________________________________________________
W związku z sytuacją zaistniałą w w wyniku pandemii COVID-19 zachowujemy wszelkie standardy bezpieczeństwa dla naszych gości i uczestników.

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, ul. Kwiatowa 2" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej