BLIŻEJ | czwartek: ćwiczenia z fizjoterapeutą, pokazowy trening, pierwsza pomoc


odbyło się
27
08.2020
Czwartek
Tczew - BLIŻEJ | czwartek: ćwiczenia z fizjoterapeutą, pokazowy trening, pierwsza pomoc
Wydarzenie BLIŻEJ to tydzień niesamowitych inicjatyw specjalnie dla mieszkańców Tczewa. W programie przygotowaliśmy między innymi warsztaty, wykłady i niesamowite atrakcje. Bądźmy BLIŻEJ w tym wyjątkowym czasie!

Cały program imprezy znajdziesz na: https://bit.ly/TydzienBlizej

Czwartego dnia przygotowaliśmy dla Was:

18:00 - 19:30 | W zdrowym ciele zdrowy duch

"Rozbetonuj" swoje plecy! Z wykorzystaniem świadomych ćwiczeń zbudujesz prawidłową postawę i wymodelujesz sylwetkę.
Łatwe ćwiczenia na macie z fizjoterapeutą. (załóż sportowy strój i zabierz matę)

18:00 - 19:30 | Pierwsza pomoc z pierwszej ręki
Są takie umiejętności, które każdy z nas powinien posiadać. Jedną z nich jest odpowiednie zachowanie się w przypadku zagrożenia czyjegoś zdrowia lub życia. Podczas tego warsztatu poznamy podstawowe pojęcia na temat pierwszej pomocy, aspekty prawne, jak również zobaczymy jak wykonuje się ją w sposób praktyczny. Każdy z uczestników samemu będzie mógł wykonać podstawowe czynności na fantomie pod czujnym okiem osoby wykwalifikowanej oraz wziąć udział w konkursie z nagrodami.

18:00 - 21:00 | Zdrowy rozsądek w sporcie
- pokazowy trening obwodowy dla każdego - spotkanie z instruktorem. Niezależnie o trybu życia jaki prowadzimy, każdy z nas powinien regularnie się ruszać. Chociaż czasami wydaje się to trudne to jednak sport może naprawdę być czymś przyjemnym i przynoszącym wiele satysfakcji. Podczas tego warsztatu dowiesz się w jaki sposób możesz dbać o własne ciało, jakie są fakty i mity dotyczące różnych ćwiczeń oraz poznasz ćwiczenia, które każdy z nas może wykonać w domu lub na świeżym powietrzu w bardzo prosty sposób. Na koniec będziesz mógł zrobić pierwszy krok w kierunku nowego trybu życia podczas wspólnego treningu na żywo. Zabierz odpowiedni strój i bądź z nami. Nie może cię zabraknąć.

Do zobaczenia!
___________________________________________________
W związku z sytuacją zaistniałą w w wyniku pandemii COVID-19 zachowujemy wszelkie standardy bezpieczeństwa dla naszych gości i uczestników.

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, ul. Kwiatowa 2" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej