XI Festiwal Dobrego Humoru w Tczewie

Dziadek Mróz Łże - czyli nie ma wolności bez wesołości (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
24
06.2010
Czwartek
Tczew - XI Festiwal Dobrego Humoru w Tczewie
Centrum Wystawienniczo - Regionalne Dolnej Wisły w Tczewie "Fabryka Sztuk" serdecznie zaprasza na wystawę pod tytułem "Dziadek Mróz Łże - czyli nie ma wolności bez wesołości". Otwarcie wystawy nastąpi 24 czerwca o godzinie 17.00, jest ona częścią XI festiwalu Dobrego Humoru.

Śmiech to zdrowie - maksyma ta znana jest każdemu, jednakże jak rzadko stosujemy ją w naszym codziennym życiu. A właśnie ona jest głównym celem niniejszej wystawy. Na planszach przedstawiających rysunki satyryczne, Juliana Bohdanowicza zobaczymy nie tylko absurdy minionego ustroju (rysunki powstawały niejako na "gorąco" tzn. w czasie rzeczywistym, kiedy działy się przedstawiane kreską wydarzenia), ale także przywary i wady nas samych ukazane w krzywym zwierciadle satyry i humoru.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • G_gość

  21.06.2010, 12:00

  wstep

  a ile wstep bedzie kosztowal?:)

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx5.xx6 
 • humor i satyra_gość

  22.06.2010, 20:56

  wstęp bezpłatny

  Wstęp na wszystkie imprezy w CWRDW jest bezpłatny. Wielokrotnie już o tym pisano :) Pozostaje tylko tam zajrzeć i dobrze się bawić.

  Odpowiedz
  IP: 95.41.xx9.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.