"Dwa miasta - jedno życie" - wystawa w CWRDW

Dwa miasta - jedno życie (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
19
06.2010
Sobota
Tczew - "Dwa miasta - jedno życie" - wystawa w CWRDW

zobacz galerię zdjęć: 1
"Fabryka Sztuk" Centrum Wystawienniczo - Regionalne Dolnej Wisły w Tczewie serdecznie zaprasza na wystawę Mirosławy Rutkowskiej - Krupki pt. "Dwa miasta - jedno życie". Zaprezentowane zostaną 22 fotografie, których integralną część stanowią wiersze artystki.

Mirosława Rutkowska-Krupka urodziła się w Tczewie. Od 1975 roku mieszka w Pile, gdzie w latach 1994 - 2002 pełniła funkcję prezydenta i wiceprezydenta miasta. Nominowana była do tytułu Europejczyka Roku 2005. Można powiedzieć, że Mirosława Rutkowska Krupka to dwie zintegrowane ze sobą osobowości. Jedna twarda znajdująca swoje miejsce w gospodarce i polityce. Druga wrażliwa i delikatna znajdująca odpoczynek w tworzeniu. Fotografuje, maluje, pisze wiersze, gra na pianinie. Poszukiwania artystyczne opiera na własnych przeżyciach, doznaniach
i obserwacjach.

Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę 19 czerwca o godzinie 10.00 w siedzibie Fabryki Sztuk w Tczewie przy ul. 30 Stycznia 4.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  Mieszkanka_gość

  18.06.2010, 15:31

  Dobry prezydent ,skoro artystka.

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xxx.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia