SZALONY CZWARTEK. Bilety za pół ceny!

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
28
04.2022
Czwartek
SZALONY CZWARTEK. Bilety za pół ceny!
W najbliższy czwartek w godzinach 16 - 18 w Kasie CKIS bilety na koncert Adam Golicki Trio będzie można kupić z 50% zniżką! Koncert odbędzie się w piątek /29 kwietnia/ w Klubie Muzycznym CKiS.

Cena biletu ze zniżką: 15 zł.
Nie przegap okazji!
Szczegóły wydarzenia: https://bit.ly/3KkQt0G

Adam Golicki Trio - koncert

29 kwietnia 2022 godz. 20.00
Klub Muzyczny CKiS, ul. Wyszynskiego 10
Bilety: 30 zł normalny, 24 zł ulgowy/Karta Mieszkańca
Serdecznie zapraszamy na koncert wybitnych muzyków polskiej sceny jazzowej, czyli Adam Golicki Trio.
Skład:
Maciej Grzywacz - Guitar
Piotr Lemańczyk - Electric & Double Bass
Adam Golicki - Drums

ADAM GOLICKI - perkusista, w 2010 roku ukończył Akademię Muzyczną uzyskując tytuł magistra w muzyce jazzowej. W 2005 roku wygrał z zespołem Paul Band Międzynarodowy Konkurs Jazz & Blues w Gdyni i został oceniony jako jeden z najlepszych instrumentalistów konkursu. Wraz z Stan Big Band otrzymał Grand Prix w Czechach (Ceske Kamienice) w 2008 roku. Jest także muzykiem sesyjnym grającym w przeróżnych stylach muzycznych, nagrał albumy z wieloma znanymi artystami jazzowymi, takimi jak: Kuba Stankiewicz, Maciej Sikala, Grzegorz Nagorski, Piotr Lemanczyk, Urszula Dudziak, Maciej Grzywacz, Maciej Grzywacz, Cezary Paciorek, Big Band gdańskiej Akademii Muzycznej. Jest członkiem formacji Confusion Project - trio, które zostało finalistą Europejskiego Konkursu Jazzowego w 2014 roku. Do tej pory zespół nagrał 4 płyty. 2015 rok był wyjątkowym momentem w karierze Adama - wydał swój debiutancki album współpracując z jednymi z najlepszych muzyków jazzowych w Europie. W 2019 roku wydał drugi autorski album "Ad Complementum". Aktualnie promuje swój trzeci, najnowszy album "Reflections", który nagrał z wybitnymi muzykami polskiej sceny Piotrem Lemańczykiem na kontrabasie i gitarze basowej oraz Maciejem Grzywaczem na gitarze elektrycznej. Płyta została wydana w 2021 roku.

Maciej Grzywacz - Absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka. Chopina w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Muzycznej w Monachium. Uzyskawszy dyplom monachijskiej uczelni, został przyjęty do fundacji Yehudiego Menuhina "Live Music Now", dla której koncertował w Niemczech jako gitarzysta klasyczny.Maciej Grzywacz ma na swoim koncie sześć autorskich płyt. Ostatnia z nich to "Connected", nagrana z udziałem muzyków skandynawskich. Poprzednie albumy to: Solo - nagrany w całości na gitarze klasycznej, Black Wine, na którym zagrał kontrabasista Yasushi Nakamura i perkusista Clarence Penn z Nowego Jorku. Wcześniejsze płyty: FourthDimension z udziałem Macieja Obary, Michała Barańskiego i Łukasza Żyty, Things Never Done, w nagraniu którego wziął udział kontrabasista Awiszaj Kohen z Nowego Jorku oraz Forces Within z udziałem kanadyjskiego perkusisty Tylera Hornby oraz saksofonisty Macieja Sikały.

Piotr Lemańczyk - jest uważany za jednego z najwybitniejszych europejskich basistów jazzowych. Koncertuje i nagrywa z nazwiskami światowego jazzu, takimi jak: Walter Simth III /USA/, Seamus Blake /USA/, Dave Kikoski /USA/, Tim Hagans/USA/, Brian Melvin /USA/, Gary Novak /USA/, Avishai Cohen - /Izrael/, Soweto Kinch /GB/ i innymi. Nagrał osiem autorskich płyt, które otrzymały znakomite recenzje w takich magazynach, jak Downbeat, JazzTimes, Jazz Forum. Jest laureatem konkursów jazzowych: Jazz Juniors 1995r. i 1996r. w Krakowie, gdzie został nagrodzony za indywidualność, kompozycje oraz jako najlepszy instrumentalista. Jazz nad Odrą 1996r. - nagroda za kompozycję oraz Pomorska Jesień Jazzowa 1996r., gdzie otrzymał "Złoty Klucz do Kariery". Jest członkiem wielu czołowych polskich zespołów jazzowych oraz jedynym eurpojeczykiem amerykańskiego zespołu BEATLEJAZZ.

Drukuj
Prześlij dalej