Kultura w sąsiedztwie - wiosenne warsztaty za nami

Wiosenne dekoracje (fot. CKiS)
Tczew - Kultura w sąsiedztwie - wiosenne warsztaty za nami

zobacz galerię zdjęć: 12
Wiosenna propozycja CKiS - Kultura w sąsiedztwie - czyli kreatywne warsztaty w różnych miejscach Tczewa! CKiS po raz kolejny wychodzi z ofertą działań warsztatowych do Was drodzy Mieszkańcy!

- Spotkać nas będzie można w gościnnych progach Klubu Rodzinnego Zatorze oraz Spółdzielczego Domu Kultury na Suchostrzygach. I oczywiście - będziemy działać w naszym Centrum Kultury i Sztuki! - informuje CKiS.


Wiosenna "Kultura w sąsiedztwie" to cykl różnorodnych warsztatów, skierowany do wszystkich, którzy uwielbiają tworzyć i lubią dobrą zabawę. W ramach cyklu dbędą się warsztaty przyrodnicze, plastyczne, taneczne, a także związane tematycznie z różnymi okazjami, czy świętami. Będziemy tez robić eksperymenty :)

Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy!


Start: godz. 17.00
Wstęp wolny! Ilość miejsc ograniczona - obowiązują zapisy: Anna Kruszyńska, tel. 535 263 757

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie informuje, że z związku z dużym zainteresowaniem zostało tylko kilka miejsc na następujące terminy; 27 kwietnia. Decyduje kolejność zgłoszeń.


27.04.2022

Kultura w sąsiedztwie
Kolorowo i tanecznie - kreatywne warsztaty
OPIS: Szeleszczące pompony i kolorowe spódniczki są nieodzownym elementem dziecięcych zabaw czy tańców. Te, które wspólnie stworzymy staną się naszymi strojami podczas zajęć zumby poprowadzonej przez Agatę Sowę

Klub Muzyczny - Centrum Kultury i Sztuki
ul. Wyszyńskiego 10

Drukuj
Prześlij dalej