Nadwiślańskie Spotkania Muzyczne - Gala opery, operetki i musicalu w Tczewie

28 maja 2023r. opera przeniosła się na Bulwar Nadwiślański w Tczewie. Znad Wisły popłynęły największe utwory operetkowo-musicalowe w wykonaniu wybitnych wokalistów i orkiestry. A to wszystko pod opieką artystyczną tczewianina, profesora Ryszarda Karczykowskiego.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 5
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 12200 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
12 189 932 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +1

  ja_gość_gość

  30.05.2023, 23:04

  Szkoda!

  Bardzo szkoda, nie wiem, dlaczego to wydarzenie było tak słabo rozpropagowane. Mieszkam na Suchostrzygach, zapewniam, że NIGDZIE nie widziałam plakatu, informacji o tym wydarzeniu, a powinno być głośno, bo to kultura wyższa, potrzebuje szczególnej reklamy. Nie wiem, dlaczego informację o nim tcz.pl podało zaledwie dzień wcześniej, w piątek, że będzie w sobotę, trudno zmienić plany w tak krótkim czasie. Słowem, nie mogę odżałować, że dostęp do informacji był tak słaby.

  Odpowiedz
  IP: 83.8.xx3.xx3 
 • +1

  ja_gość

  31.05.2023, 19:44

  Fakt reklama Szpaka i Gabor była większa

  Cytuj
  IP: 83.21.xx9.xx5 
 • -4

  Stasiu _gość

  30.05.2023, 23:17

  Chleba i igrzysk

  Igrzyska czas zacząć :)

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx1.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.