Roksana Jędrzejewska-Wróbel z wizytą w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Spotkanie w MBP (fot. KH/MM)
Tczew - Roksana Jędrzejewska-Wróbel z wizytą w Miejskiej Bibliotece Publicznej

zobacz galerię zdjęć: 8
Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie zaprosiła wszystkie dzieci w piątek, 11 maja 2018 roku do budynku głównego Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie na spotkanie z Roksaną Jędrzejewską-Wróbel, autorką bajek terapeutycznych oraz ponad dwudziestu książek napisanych z myślą o najmłodszych czytelnikach, wśród których na szczególną uwagę zasługuje humorystyczna seria poświęcona przygodom Florki. To ta rezolutna, ciekawa świata ryjówka z głową pełną pomysłów, niejednokrotnie zadająca dorosłym bardzo skomplikowane pytania i pieczołowicie notująca w pamiętniku interesujące wydarzenia z życia przedszkolaka.

Mam na imię Florentyna... dla przyjaciół Florka... Znacie Florkę? Oczywiście, że znacie. Któżby jej nie znał? To ta rezolutna, ciekawa świata ryjówka z głową pełną pomysłów, niejednokrotnie zadająca dorosłym bardzo skomplikowane pytania i pieczołowicie notująca w pamiętniku interesujące wydarzenia z życia przedszkolaka. Florka bada otoczenie, eksperymentuje, z humorem komentuje wszystko, co dzieje się wokół, od czasu do czasu delektując się muchowo-komarowymi specjałami. Nie można się z nią nie zaprzyjaźnić!

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  asdasd_gość

  14.05.2018, 16:18

  Florka jest super :) mam 30 lat i oglądam bajkę razem z dzieckiem , pomysły w bajce są rewelacyjne. Gratuluję Autorce spojrzenia na świat i zapału pisarskiego :)

  Odpowiedz
  IP: 157.25.xx5.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.