SZALONY CZWARTEK. Bilety za pół ceny!

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
21
04.2022
Czwartek
SZALONY CZWARTEK. Bilety za pół ceny!
W najbliższy czwartek w godzinach 16 - 18 w Kasie CKIS bilety na spektakl "Kora. Falowanie i spadanie" będzie można kupić z 50% zniżką!

Cena biletu: 25 zł.
Nie przegap okazji!
Szczegóły wydarzenia: https://bit.ly/3MgSzjq

Kora. Falowanie i spadanie - spektakl

Wykonanie: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. J. Słowackiego w Koszalinie
23 kwietnia 2022 godz. 18.00
Sala widowiskowa CKiS
Bilety: 50 zł normalny, 40 zł ulgowy/ Karta Mieszkańca


Kora fascynuje. Nawet, kiedy jej już nie ma, zostały evergreeny Maanamu i jej własna legenda. Może zachwycać, może obrażać, ale nikogo nie pozostawia obojętnym. Kora zawsze mówiła to, co myślała i z lubością opowiadała, jak istotną rolę w jej życiu odgrywają sny. Dlatego i my wyśniliśmy nasz teatralny sen o Korze w spektaklu "Kora. Falowanie i spadanie". Usłyszycie w nim największe przeboje Maanamu i przepłyniecie przez oniryczny ocean zdarzeń z życia artystki, w którym najważniejsze było po prostu życie. I miłość. Bo według niej każda miłość zaczyna się od miłości i naprawdę nie sposób się z tym nie zgodzić.

Na scenie zobaczymy Żanettę Gruszczyńską-Ogonowską, Wojciecha Kowalskiego i Artura Czerwińskiego, a także Bernadettę Bursztę, Adriannę Jendroszek, Dominikę Mrozowską-Grobelną, Beatę Niedzielę oraz Katarzynę Ulicką-Pydę. Spektakl "Kora. Falowanie i spadanie" reżyseruje Alina Moś-Kerger, która w BTD kilka lat temu zrealizowała spektakl "Dziękuję za różę". Autorem scenariusza jest Tomasz Ogonowski, któremu reżyserka udzieliła konsultacji dramaturgicznych. Za kostiumy i scenografię odpowiada Natalia Kołodziej, za ruch sceniczny Bartosz Bandura, a za opracowanie muzyczne Maciej Osada-Sobczyński.
Czas trwania spektaklu: 1h 50min (bez przerwy)
Reżyseria: Alina Moś-Kerger
Premiera: 2021-05-29
Autor: Tomasz Ogonowski
Konsultacje dramaturgiczne: Alina Moś-Kerger
Obsada: Bernadetta Burszta, Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska, Katarzyna Ulicka-Pyda, Adrianna Jendroszek, Dominika Mrozowska-Grobelna, Beata Niedziela, Wojciech Kowalski, Artur Czerwiński
Inspicjent: Izabela Rogowska
Scenografia: Natalia Kołodziej
Ruch sceniczny: Bartosz Bandura
Opracowanie muzyczne: Maciej Osada-Sobczyński
Kostiumy: Natalia Kołodziej

Foto: Izabela Rogowska

UWAGA! W spektaklu wykorzystywana jest lampa stroboskopowa!

Drukuj
Prześlij dalej