Dzikie wysypiska w lasach. Dlaczego niszczycie przyrodę?

Śmieci w lesie w okolicy Szpęgawy (fot. tcz.pl)
Tczew - Dzikie wysypiska w lasach. Dlaczego niszczycie przyrodę?
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Kolejny las, kolejne śmieci. I jak się tu nie wstydzić za naszych rodaków?

Malutki las w pobliżu Szpęgawy. Niedługo śmieci może być tam tyle co drzew. Ręce opadają. Jesteśmy narodem śmieciarzy? Dlaczego robimy syf z własnej okolicy?

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +6

  mirek_gość

  07.04.2021, 09:25

  Masakra. To jest brak wychowania i brak świadomości. Powinno się ludzi od najmłodszych lat edukować na takie tematy. W ramach dygresji miałem dziwną sytuację w listopadzie zeszłego roku. Wyrzucałem z mieszkania w bloku 15-letnią kanapę i zadzwoniłem do panów od wielkogabarytowych, żeby ją odebrać. Umówiliśmy się, wraz ze szwagrem dwa dni wcześniej znieśliśmy pod śmietnik kanapę. Następnego dnia nie było kanapy, pomyślałem, że byli wcześniej i fajnie. Trzy tygodnie później jechałem rowerem do Lubiszewa przez las i zdziwienie moje było wielkie, bo kanapa tam leżała... Jak? Po co to komuś było? Kanapa była rozwalona i dziurawa, więc było widać ubytki. Nie zrozumiem ludzi...

  Odpowiedz
  IP: 83.8.xx2.xx3 
 • +3

  tczewiak_gość_gość

  07.04.2021, 12:51

  Śmieci Goszyn

  Jest jeszcze jedno miejsce jadąc pod A1 w kierunku Goszyna tam w lesie też leżą śmieci ,opony itd...

  Odpowiedz
  IP: 79.163.xx6.xx9 
 • +4

  Smieci_gość

  08.04.2021, 21:53

  Takich miejsc jest cale mnostwo i jest coraz gorzej !!

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA