Jeżdżą, tam, gdzie inni się boją..... - Poznaj nietypową pasję.


wydarzyło się
04
11.2023 11:40
Sobota
Jeżdżą, tam, gdzie inni się boją..... - Poznaj nietypową pasję.
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Nietypowa pasja, jaką jest zwiedzanie nawiedzonych, zapomnianych, jak i również opuszczonych miejsc nie jest bezpieczna, ale posiada w sobie mroczny i tajemniczy klimat!

Paranormalne Zjawiska TV to kanał na YouTube, który właśnie lubi odwiedzać takie mroczne niewyjaśniane miejsca to oni wchodzą, tam, gdzie inni się boją. Posiadają swój sprzęt wiedzę i odwagę, która rozwija, ich kanał a ich zainteresowania badaniami zjawisk paranormalnych rośnie, każdego dnia....

Nowe odcinki pojawiają się często dwa razy w tygodniu w środę i w sobotę o godzinie 20:00 na kanale YouTube PZTV_Official. Młode osoby, które nie boją się zwiedzić przerażających miejsc, czy spróbować nawiązać kontakt z pozaziemskimi bytami, które nie są widoczne gołym okiem. To właśnie ta dwójka zapewni Ci rozrywkę na wiele dni miesięcy, a nawet lat! Lubią to robić! Kochają dreszcz emocji, jakie zapewnia im odwiedzenie takich miejsc i sprawdzanie ich pod kątem nawiedzonych opuszczonych czy zapomnianych..... Lubią podróżować i rozumieją zagrożenie, jakie to za sobą niesie, ale i tak się nie poddają i rozwijają, to co mogą! Dlatego, jeżeli Ty też lubisz, oglądać filmy z takich miejsc ten kanał jest, dla Ciebie!Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej