Czy Tczew przygotowuje się na fale kulminacyjną?

Tczew - Czy Tczew przygotowuje się na fale kulminacyjną?
Fala kulminacyjna dotarła do Warszawy, niedługo będzie u nas. Czy Tczew jest przygotowany na przyjście takiej wody ? Stan Wisły od wczoraj się bardzo podniósł...
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • Bezimienny_gość

  20.05.2010, 22:06

  Fala

  Ja bym się nie przejmował. Jak podleje troszkę bulwar to będzie dużo :P Wątpię żeby stało się coś poważnego :)

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx6.xx1 
 • mieczyslaw_gość

  21.05.2010, 09:44

  nic powaznego sie nie stanie, ale...

  jesli sytuacja meteorologiczna bedzie niekorzystna i woda na miedzywalu bedzie sie utrzymywala na wysokim poziomie dluzej niz dwa tygodnie, to moze byc nieciekawie. ale jak wszyscy wiemy, Tczew przygotowuje sie na przyjecie wielkiej wody, a przygotowania te mozemy obserwowac kazdego dnia: sa patrole policji, podobno motorowka. wystarczy.

  Odpowiedz
  IP: 213.17.xx3.xx9 
 • ona__gość

  21.05.2010, 13:34

  Będą interweniować dopiero jak coś się stanie ... To poprostu Tczew:) Pozdro

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx2.xx2 
 • ja_gość

  24.05.2010, 22:47

  Przygotowania w Tczewie, to chyba jakaś kpina!

  O tym, że sytuacja związana z powodzią przedstawia się bardzo poważnie wiadomo było co najmniej od czwartku, odkąd zaczęły napływać niepokojące komunikaty z Warszawy. Tymczasem prace mające na celu wzmocnienie najbardziej zagrożonych odcinków wałów w Tczewie zaczęły się dopiero w poniedziałek (24.05.2010) i wyglądają one tak, że kilkunastu strażaków ułożyło jakiś walcowaty rękaw, który poziom wałów podniósł jedynie o jakieś 0,3-0,5m. To że tylko tyle zdziałano przez pięć dni zakrawa na jakąś kpinę! Przez ten czas chyba jednak można było ściągnąć do najbardziej zagrożonego miasta na Pomorzu większą ilość strażaków, czy wojska choćby z sąsiednich miast lub wsi, położnych bardziej w głębi lądu i zbudować jakieś sensowne umocnienia. Faktem jest, iż nad Bulwarem i przy Przystani znajduje się duża ilość policji i straży miejskiej, ale poza wyłączeniem zagrożonych obszarów z ruchu samochodowego i pieszego niewiele mogą oni zdziałać. Nie widać natomiast żadnych oddziałów saperów stacjonujących w Tczewie, którzy przecież powinni mieć jakieś doświadczenie w pracach inżynieryjnych. Ogólnie cała ta sytuacja jest naprawdę żenująca.

  Odpowiedz
  IP: 80.52.xx3.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.