Dwie ulice Retmańskie w Tczewie?

Dwie ulice Retmańskie w Tczewie?
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Jak się okazuje, mamy w Tczewie dwie ulice Retmańskie, które nie mają ze sobą połączenia. Mimo trwającej właśnie przebudowy, wychodzi na to że nadal będzie je dzielił wysoki krawężnik.

Gdzie tu sens? gdzie logika? Gdzie kierownik budowy? Zaznaczam że na mapach np. Google maps mają one połączenie! Ktoś wyjaśni o co tu chodzi?

Od redakcji:

O komentarz poprosiliśmy Urząd Miejski. Urzędnicy uspokajają, że prace trwają:


- Wykonawca uwzględni połączenie dwóch fragmentów ul. Retmańskiej, będzie możliwość przejazdu. - mówi Małgorzata Mykowska, rzeczniczka Urzędu Miejskiego w Tczewie.


Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +3

  Tczewiak_gość

  31.05.2022, 19:54

  Retmanska x 2

  Też zastanawiałem się nad tym czemu od razu nie zrobili połączenia z tamtą ulicą. Może temu że jest tam parking?

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx5.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.