Księgi wieczyste dostępne on-line - szkoda, że nie ma Tczewa (jeszcze)

Tczew - Księgi wieczyste dostępne on-line - szkoda, że nie ma Tczewa (jeszcze)
Od 16 czerwca 2010 możliwy jest publiczny, bezpłatny i powszechny dostęp do ksiąg wieczystych prowadzonych w postaci elektronicznej - poinformowało Ministerstwo Sprawiedliwości.

Na razie w ten sposób można zajrzeć do ponad 12 mln spośród 18,8 mln ksiąg. Niestety Tczewa jeszcze brakuje. Ciekawy jestem bardzo kiedy Tczew przekształci swoje księgi wieczyste do postaci cyfrowej? Może ktoś się wypowie w tej sprawie? Podejrzewam, że jest dużo zainteresowanych.

Adres www: http://ekw.ms.gov.pl
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +3

  ja15_gość

  18.06.2010, 17:38

  Heh

  Tczew bedzie dopiero wtedy jak maszyny do pisania zastąpią komputerami;)

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx0 
 • Justyna_gość

  03.12.2010, 10:26

  kiedy??

  Właśnie, przydałoby się wprowadzić tczewskie księgi do elektronicznej bazy. Spore miasto, a wciąż w tyle :(

  Odpowiedz
  IP: 83.238.xx9.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.