Kolejne niebezpieczne studzienki

Tczew - Kolejne niebezpieczne studzienki

zobacz galerię zdjęć: 1
Oto kolejne niebezpieczne studzienki na terenie Tczewa umiejscowione na Kozenie i ul Saperskiej. Można się potknąć,wywrócić,można wpaść w nie nogą ale niestety wciąż są i przez najbliższy czas na pewno będą-niezabezpieczone i nie naprawione. Miejmy nadzieję że artykuły o tczewskich studzienkach odniosą efekt i w końcu służby odpowiedzialne za ich utrzymanie zajmą się nimi i przestaną one nosić miano czarnych punktów na chodnikach. Pozdrawiam serwis tcz.pl
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • -2

  antymaruda_gość

  17.06.2010, 23:41

  Co to za maruda z tego co te studzienki pokazuje?

  Jak jest w Tczewie/Polsce każdy widzi, nie ma kasy na wszystko nie jest to dziura w moście żeby wymagała najpilniejszej naprawy, prawda, że tak nie powinno być ale co to da pisać tu o tym? Nikt nie pamięta na jakiej ulicy były poprzednie rzeczy, może zrobić mapę hodników i ich jakości w mieście? Bo samo pisanie dziura tu dziura tan nic nie da, lepiej to zgłosić w odpowiednie miejsce żeby naprawili.

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx1.xx2 
 • -2

  kein

  18.06.2010, 10:50

  Jak zdarzy się wypadek to od razu to naprawią.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • kotek_gość

  18.06.2010, 12:36

  Najlepsza studzienka jest kolo sklepu ,,SAKOR,,na Manhattanie.Jest /a raczej była oznaczona/bo wystają druty wygięte.Można tam zrobić sobie krzywdę.

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xxx.xx4 
 • bubu_gość

  18.06.2010, 20:14

  tak dziura koło Sakoru jest świetna , w tej chwili już nawet drutów nie ma, została jeszcze większa dziura która wciąż sie zapada

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xx1 
 • ;D_gość

  03.11.2010, 14:32

  wezcie to wkońcu naprawcie , ile razy jak wracałam do domu wieczorem bym sie potkneła o to coś !!!! ;/

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx3.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia