Darmowe sadzonki drzew

Tczew - Darmowe sadzonki drzew
W okolicy dworca PKP, na terenie byłych magazynów kolejowych urosły (rozsiały się) tysiące sadzonek klonów. Ostatnio jest modne sadzenie drzew z różnych powodów. Jeśli potrzebujesz drzewka, idź sobie wykop i posadź. Niedługo zacznie się budowa węzła przydworcowego i zostaną zaorane, a można je wykorzystać... nie czekaj, skorzystaj z okazji.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +3

  dafi_gość

  19.05.2010, 08:13

  To niby są klony? I myślisz, że jak to zasadzę w ogródku to będzie rosło? Nie wiem, nie znam się ale ładne drzewko w ogródku? Czyemu nie! Tylko może coś więcej dla opornych ogrodników - amatorów.

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx1.xx5 
 • Casper

  19.05.2010, 09:56

  Wkrótce zostaną zaorane, tylko że jeśli ktoś pójdzie i będzie chciał wykopać je wcześniej, żeby wziąć do swojego ogródka to pewnie dostanie mandat za niszczenie zieleni miejskiej.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • ka_gość

  19.05.2010, 12:25

  Podoba mi się pomysł.

  Podoba mi się pomysł, jednak uwagi przedmówców pewnie należy wziąć pod uwagę. Apeluję więc do decydentów o wyrażenie opinii o wykopywaniu drzewek. Dodatkowo dobrze by było, aby wypowiedział się fachowiec od sadzonek: przyjmą się, czy nie. Pozdrawiam ka

  Odpowiedz
  IP: 79.189.xx0.xx0 
 • +1

  _gość

  20.05.2010, 21:25

  ze zdjęcia widać że te sadzonki to jest lipa, tak dosłownie i w przenośni

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.