Kiedy spadnie wieżyczka budynku przy ulicy Krótkiej?

Tczew - Kiedy spadnie wieżyczka budynku przy ulicy Krótkiej?

zobacz galerię zdjęć: 1
Ostatnio była poruszona sprawa zagrażającej zdrowiu i życiu popękanej kamienicy. Przy uważnym patrzeniu w górę można takich potencjalnych niebezpiecznych elementów zauważyć więcej. Przykładem może być wieżyczka na budynku przy ulicy krótkiej. Zdjęcie jest z poprzedniego roku z czerwca. Od tamtego dnia kiedy wykonałem fotkę, drewno znacznie zostało osłabione przez deszcze, wiatry. Kiedy spadnie hmm..?
Może warto to naprawić, póki jest jeszcze czas...
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +7

  Tcz18W

  18.05.2010, 22:28

  hmm..

  to jest sprawa dla odpowiednich służb.I dobrze ze ktoś pokazał taki kolejny obiekt,bo przynajmniej władze i administratorzy zobaczą że ludzie widzą takie rzeczy i będą zmuszeni zareagować.Są w Tczewie obiekty które wymagają remontu i miejmy nadzieję że wiele z nich uda się doprowadzić do porządku... pokazujmy takie przypadki-ukazywanie takich spraw jest sygnałem dla odpowiednich organów do reakcji,oczywiście nie zawsze dochodzi wszystko do skutku ale wywiera wpływ na odpowiedzialnych za to ludzi. Może się coś zmieni-kto wie? na razie plus dla człowieka który pokazuje kolejny taki przypadek-władze-to coś dla Was,czekamy na efekty ;)

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -17

  XXX_gość

  18.05.2010, 22:44

  :)

  pytam się gdzie są rodzice

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx2.xx5 
 • +3

  7 groszy_gość

  19.05.2010, 11:35

  U ciebie w wannie :)

  Cytuj
  IP: 188.33.xx2.xx4 
  -1

  mieczyslaw_gość

  19.05.2010, 12:40

  swoich poszukaj,

  i nie zwlekaj, bo moze byc dla Ciebie za pozno.

  Cytuj
  IP: 109.243.xx5.xx8 
 • +2

  propozycja_gość

  19.05.2010, 07:44

  proponuje zglosic ten fakt do naszych straznikow texasu czyt, radnych :) jak widac szybko reaguja w takich sprawach. to teraz zaczynamy- kto jeszcze sie boi,ze cos mu moze na leb spasc?;p

  Odpowiedz
  IP: 87.204.xx7.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia