Odpowiedzialna zabawa czy "wolna Amerykanka" ???

Tczew - Odpowiedzialna zabawa czy "wolna Amerykanka" ???
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Zbliża się Sylwester-wszyscy to wiemy. To okres, kiedy na ulicach naszego miasta-głównie przed dużymi sklepami, pojawiają się stoiska z fajerwerkami. Z jednej strony to nic nowego czy strasznego. Z drugiej jednak, trzeba zadać pytanie czy handel ten odbywa się z poszanowaniem przepisów i czy ktoś o ich przestrzeganie ma zamiar zadbać?!

Wiele mówi się o niebezpiecznej pirotechnice bez atestu, której używanie może skończyć się źle. Równie często,a nawet więcej mówi się o sprzedaży fajerwerków dzieciom!

Chciałbym zatem zadać pytanie na łamach portalu, czy służby działające w naszym mieście mają zamiar wziąć pod lupę osoby sprzedające fajerwerki? Prawo musi być przestrzegane. Czy tak się dzieje? Spójrzmy na nasze podwórka-dziacki biegają i rzucają petardy. Skąd je mają skoro sprzedaż dzieciom jest zabroniona??? Oczywiście ktoś może napisać, że się czepiam. Pytanie tylko czy zrobiłby to samo gdyby jemu dziecku palec urwało?


Apeluję do Policji i Straży Miejskiej, aby na poważnie zajęły się problemem. Temat pojawia się co roku i co roku te same sceny... Wyciągamy wnioski

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +4

  Fresh_gość

  30.12.2018, 10:25

  Wszyscy mają to w du*ie

  Dopóki się nic nie wydarzy to każdy ma problem gdzieś. Dopiero wtedy szuka się winnych publiczkę. Policja,a w szczególności Straż Miejska powinny trzepać wszystkie stoiska. Tylko proszę nie mówić, że czasu nie mają... Rodzice też nie zwracają uwagi na to, że dzieciaki z petardami biegają. Dopiero jak paluszek odleci to raban. Inaczej to powinno wyglądać.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx8 
 • +3

  Marco_gość_gość_gość_gość_gość

  31.12.2018, 18:59

  I po palcu

  Jak wybuchnie chociażby tzw maly siarkowiec,a potem płacz i szukanie na siłe winnych tych nieszczesliwych wydarzeń. Pozdrawiam autorke,bo widac,ze są osoby,które widzą problem.

  Odpowiedz
  IP: 194.72.xx5.xx2 
 • -3

  gosc_gość_gość

  02.01.2019, 11:25

  uprzejmie donoszę

  pokoleniowi kapusie którzy utrzymywali sie zawsze z donosów na sąsiadów ,rodzine itd zawsze na służbie.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.