Tu liczy się każda chwila! Trwa walka o życie Magdy

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Tu liczy się każda chwila! Trwa walka o życie Magdy
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Tczewianie pomożemy? Mieszkanka naszego miasta walczy ze złośliwym nowotworem. Do piątku trzeba zebrać fundusze na kosztowną operację.

Poniżej informacja ze strony siepomaga.pl:

Mam na imię Magda. W czerwcu skończę 36 lat. Ostatnie trzy to walka z nowotworem... W grudniu 2016 roku wykryto u mnie guza mózgu. Przeszłam wtedy natychmiastową operację! Badanie histopatologiczne wykazało, że to glejak - gwiaździak II stopnia. Nastąpiły jednak poważne komplikacje - do kwietnia przeszłam łącznie aż cztery operacje guza, podczas których usunięto około 90% jego objętości... Pozostał fragment, którego próby usunięcia byłyby zbyt ryzykowne dla mojego życia.

- Otrzymaliśmy najnowsze informacje z kliniki w Hannoverze! Po zapoznaniu się z ostatnimi wynikami Magdy lekarze zdecydowali się operować już w ten piątek! Warunek jest jeden - do tego czasu musimy zapłacić 45 tys. euro, czyli ponad 200 tys. zł! Resztę będziemy mogli dopłacić później...


Środki można wpłacać tutaj.

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +4

  Pomagajmy _gość

  04.06.2020, 20:58

  To taki szlachetny gest

  A jakiś nr konta do wpłat?

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx1.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.