Prace drogowe na drodze prowadzącej do A1

Tczew - Prace drogowe na drodze prowadzącej do A1
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Na drodze wojewódzkiej nr 224 trwały prace drogowe, związane z naprawą nawierzchni.

O pracach informował nasz czytelnik. Sprawę komentuje zarządca drogi:

Na tym odcinku DW 224 wykonano remont cząstkowy nawierzchni - dwie łaty. Z informacji uzyskanych od naszego wykonawcy wynika, że roboty remontowe związane z układaniem nawierzchni były prowadzone 14.11.2022 r. w godz. 8:30 - 14:30 pod ruchem wahadłowym i zostały zakończone. Do wykonania pozostało jeszcze uszczelnienie połączeń starej i nowej nawierzchni oraz malowanie oznakowania poziomego w osi jezdni, które zostaną przeprowadzone w możliwie najdogodniejszej porze dnia, aby zminimalizować utrudnienia. W związku z niewielkim zakresem pozostałych prac wykonawca nie planuje wprowadzać utrudnień w postaci ruchu wahadłowego.


Mikołaj Ossowski

Starszy Specjalista

Rejon Dróg Wojewódzkich w Starogardzie Gdańskim

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej