Michałek z Tczewa potrzebuje wsparcia. Pomożemy?

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Michałek z Tczewa potrzebuje wsparcia. Pomożemy?
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Poniżej szczegóły z portalu siepomaga.pl.

Środki można wpłacać tutaj.

Nasz synek Michaś potrzebuje Waszego wsparcia. Los obarczył go niezwykle rzadką chorobą genetyczną, która ma ogromny wpływ na jego rozwój. Synek urodził się 5 października tego roku. Jednak jeszcze w trakcie ciąży przeszedł pierwszą operację. Miał bardzo duże wodogłowie. Po urodzeniu nie potrafił oddychać, był podłączony do respiratora. Kiedy miał zaledwie 3 tygodnie przeszedł dwie skomplikowane operacje na mózgu. W krótkim czasie nasz malutki synek, kilka razy musiał toczyć walkę o życie.

Gdy już myśleliśmy, że będziemy mogli wrócić do domu, stan Michasia się pogorszył. Synek musiał przejść kolejną operację mózgu! To zdecydowanie za wiele dla takiego maluszka... Teraz kiedy skończył 2 miesiące, w końcu możemy wrócić do domu. Wszyscy jesteśmy niesamowicie szczęśliwi!


Mamy nadzieję, że najgorsze już za nami. Mimo to synek potrzebuje kosztownej rehabilitacji. Regularne i intensywne leczenie wymaga ogromnych nakładów finansowych. Prosimy, pomóż nam ratować zdrowie naszego synka!


Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • Kinjo _gość

  13.12.2021, 19:43

  Dlaczego takie wpisy znajdują się na tcz24? Jeśli tcz chce pomóc to niech wrzuci to na główną.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx2.xx8 
 • -36

  Lizka_gość

  15.12.2021, 09:44

  Państwo

  Takich wpisów i zbiórek wcale nie powinno być przecież Państwo każe rodzić chore dzieci to ja się pytam gdzie jest opieka i wsparcie Chore dzieci wszystko powinny mieć od ręki niestety sama mając chora psychicznie córkę za wszystko place prywatnie. Od września córka jest na liście oczekujących do psychiatry na pilne ha ha ha Od tego czasu prywatnie już miała 5 wizyt

  Cytuj
  IP: 5.173.xxx.xx5 
 • +48

  Dziadek_gość

  14.12.2021, 07:10

  Michałek z Tczewa

  Pomagać należy a szczególnie dzieciom !

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xx5 
 • -7

  qq_gość

  01.01.2022, 20:02

  Dziadzia to do Jarka biegiem

  Cytuj
  IP: 109.197.xx1.xx8 
 • +8

  Dziadek_gość

  02.01.2022, 09:41

  do qq gość

  "Dziadzia to do Jarka biegiem"

  Mam swoje ! Wpłacam na co chcę !

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.