Auto odmówiło posłuszeństwa, pomogli strażnicy

Straż Miejska pozwala włączyć silnik (fot. Piotr)
Tczew - Auto odmówiło posłuszeństwa, pomogli strażnicy
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Tczew - Stare Miasto - scenka zaobserwowana dzisiaj przeze mnie.

Straż miejska pomaga w odpaleniu auta, bo mają sprzęt. Akcja zakończona sukcesem. Potrzebujący odjechał


Od redakcji:

W Tczewie, gdy auto odmawia posłuszeństwa, możemy zadzwonić pod numer 986 i poprosić o pomoc strażników miejskich. Straż Miejska w Tczewie jeszcze w ub. roku
zakupiła urządzenie rozruchowe, które pozwala uruchomić samochód z rozładowanym akumulatorem bez względu na to, w jaki sposób będzie zaparkowany, gdyż urządzenie jest przenośne. Booster na co dzień jest wożony w jednym z radiowozów. W pozostałych pojazdach znajdują się również zwykłe kable do łączenia dwóch akumulatorów, które dotychczas były używane przez funkcjonariuszy.


Archiwum:Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (229)
dodaj komentarz

 • dd_gość

  23.02.2019, 21:03

  straż miejska

  Ludzie to jedna akcja, Straż miejska nie reaguje na zgłoszenia o nieprawidłowościach i wykroczeniach a wy nagłośniacie pomoc przy rozruchu pojazdu, Wstyd straż miejska to niekompetentni pracownicy. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx9 
 • +3

  Nie lubiący nikogo_gość

  24.02.2019, 01:29

  A co dostałaś mandat, że masz taką opinię. Ludzie po ekonomiku

  Cytuj
  IP: 5.173.xx6.xx9 
  +3

  Fresh_gość

  24.02.2019, 09:59

  Durna gadka

  Do SM ludzie mają wiele zastrzeżeń, ale ja zawsze otrzymałem pomoc. To co chciałem załatwić, załatwiłem. Ludziom często się wydaje, że można od nich wymagać tego, czego od policji. Mają inne kompetencje

  Cytuj
  IP: 109.207.xx4.xx8 
  +3

  q_gość

  01.03.2019, 10:26

  Pomoc Strażników przy rozruchu auta jest w porządku. To właśnie tak powinno działać państwo, które jest dla nas wszystkich.

  Cytuj
  IP: 109.197.xx8.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.