Grille i uroczystości na Górkach

Grill
Grille i uroczystości na Górkach
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Czy jest ktoś w stanie zapanować nad imprezami organizowanymi na terenach rekreacyjnych osiedla Górki? Po ww grillach pozostają śmieci ( zdarza się, że wstają od stołu zostawiając wszystko) nie mówiąc o dewastacjach infrastruktury.

Nie chcę mówić o narodowości i mentalności tej kultury, kto był w tym czasie wie o kogo chodzi. Czy morze alkoholu spożywane przy kilkuletnich dzieciach na tych imprezach nikogo nie interesuje? Są tam przecież niezabezpieczone zbiorniki wodne...

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • Tom_gość

  05.10.2023, 18:37

  Ukry

  Ukraince dobrze się bawią w Polsce i plują na Polaków . Ten naród zawsze był niewdzięczny, podły , fałszywy, roszczeniowy.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx0.xx9 
 • polak _gość

  06.10.2023, 09:50

  to prawda ostatnio szlem tam to ukry sie swietnie tam bawili i grilowali jak u siebie

  Cytuj
  IP: 62.233.xx9.xx0 

  zyx_gość

  11.10.2023, 14:02

  no pacz panie jakie świnie... gryla se robio w miejscu przeznaczonym do grillowania. No nie wychowane bydło... Weźcie się ogarnijcie trochę...

  Cytuj
  IP: 78.10.xx5.xx8 
 • ml_gość_gość

  12.10.2023, 07:40

  ,,no pacz panie jakie świnie... gryla se robio w miejscu przeznaczonym do grillowania. No nie wychowane bydło... Weźcie się ogarnijcie trochę..." zapraszam do sprzątania po tych ich grillach

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx2.xxx 
 • jaaa_gość_gość_gość

  19.10.2023, 14:12

  odpowiedz

  Zapraszam sprzatac po naszych cudownych grupach mlodocianych.... tam to dopiero jest syf Rozumiem, ze cale zlo teraz to ukraina, jednak przypomne, syf byl przed Ukraina:) Podobnie gwalty, bicie kobiet itd:) Ale tak, ciezko widziec bledy polakow gdy tylleeeeeee ukrainy zgarnia socjal :)

  Cytuj
  IP: 158.116.xx5.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.