Co za bałagan?!

Śmieci (fot. tcz.pl)
Tczew - Co za bałagan?!

zobacz galerię zdjęć: 1
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Mieszkam przy ul. Okrzei 4 Śmietniki są często przepełnione. A do tego ludzie wyrzucają śmieci obok.

Dlatego dokoła śmietnika jest syf i brud. A często masa tu ptactwa, która pewnie roznosi choroby i okropnie śmierdzi czy jest szansa na postawienia tam jakieś wiaty na śmieci? .

Od redakcji:


Wyznaczenie miejsca na odpady należy do obowiązków wspólnoty mieszkaniowej, zarządcy lub właściciela nieruchomości. Jeśli takiego miejsca nie posiada, może porozumieć się z inną wspólnotą, aby korzystać z jej terenu czy wiaty śmietnikowej . Inna możliwość to zawarcie umowy z miastem na dzierżawę terenu pod wiatę śmietnikową.


Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +13

  Kinjo_gość

  04.10.2020, 13:41

  Hehe

  To autor chyba nie widział nigdy bałaganu pod śmietnikiem

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx4.xx7 
 • +2

  m_gość

  05.10.2020, 08:15

  gdzie ten bałagan?

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx4.xx1 
 • janeczek_gość

  06.10.2020, 12:05

  bałagan

  W tym miejscu doszedł 3 pojemnik na śmieci komunalne i to nadal za mało albo za dużo ,bo Ludzie tam w takim pośpiechu podrzucają śmieci że wszystko rzucają obok a śmietniki są do połowy pełne to musi być bałagan.Tylko wiata w tym miejscu

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx7.xx0 
 • Adi_gość

  06.10.2020, 17:34

  Tak chodzi mi o wiatę w tym miejscu zaraz było by bardziej estetycznie a nie teraz to wstyd turyści chodzą a niedaleko na podgórnej budowany jest nowy deptak.

  Cytuj
  IP: 37.248.xx1.xx9 
 • Seb_gość

  12.10.2020, 12:29

  Wiata nie rozwiąże problemu. Mamy piękną, nową wiatę na Zamkowej. Co ludzie tam robią przechodzi ludzkie wyobrażenie. Pies wie gdzie ma załatwić swoje potrzeby, ale niektórzy kompletnie nie nadają się do życia w społeczeństwie. Worek ze śmieciami wywali przez wiatą i ma to gdzieś.

  Odpowiedz
  IP: 155.133.xx2.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.