Zalanie - ul. Przemysłowa

Tczew - Zalanie - ul. Przemysłowa

zobacz galerię zdjęć: 1
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Po raz kolejny przy większych opadach deszczu pas drogowy ul. Przemysłowej w Tczewie zamienia się w rzekę.

Mieszkańcy i Przedsiębiorcy mający swoje firmy przy drodze zostawieni pozostali sami sobie z problemem.
Czy Włodarze naszego miasta mogą zrobić coś więcej niż tylko ściągać podatki ....

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +2

  Nowy_gość

  13.06.2019, 19:23

  Zalenie dąbrówka

  Na dąbrówce jest podobnie. Niech lokalne firmy zriobią porzadek. Być moze droga to ich prywatna działka.

  Odpowiedz
  IP: 185.241.xx6.xx9 
 • +3

  Zwierzak_gość_gość

  13.06.2019, 19:51

  Brawo!!!

  Same flaki na przemysłowej,karpie se wpuśćcie do tego stawu :-)))

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx7.xx1 
 • +4

  xyz_gość

  14.06.2019, 08:49

  xyz

  Co autor tekst ma na myśli, żeemiasto ma coś zrobić ? Przecież ta "droga" to jest zwykłe klepisko. A budowa nowej drogi nie ma sensu, bo po chwili będzie zniszczona przez ciężkie auta firm znajdujących się w tamtym rejonie.

  Odpowiedz
  IP: 195.33.xx4.xx0 
 • +3

  z_gość

  16.06.2019, 11:56

  Obowiązkiem Miasta jest budowanie dróg (o ile ta droga należy do UM Tczew) - nie tylko tej. Z drogi korzystają firmy które płacą podatki - i to nie małe (precyzyjnie mówiąc jakie 35 razy większe za 1m2 powierzchni pod działalność gospodarczą niż na cele mieszkaniowe. Te duże podatki służą miedzy innymi temu aby zapewnić firmą warunki potrzebne do ich funkcjonowania... Argumentacja że drogi być nie powinno bo będzie eksploatowana - to taki żart?

  Cytuj
  IP: 195.191.xx1.xx9 
 • +4

  Loża Szyderców_gość_gość

  18.06.2019, 23:20

  .

  "Obowiązkiem Miasta jest budowanie dróg (o ile ta droga należy do UM Tczew) - nie tylko tej. Z drogi korzystają firmy które płacą podatki - i to nie małe (precyzyjnie mówiąc jakie 35 razy większe za 1m2 powierzchni pod działalność gospodarczą niż na cele mieszkaniowe. Te duże podatki służą miedzy innymi temu aby zapewnić firmą warunki potrzebne do ich funkcjonowania... Argumentacja że drogi być nie powinno bo będzie eksploatowana - to taki żart?"

  Firmom, naumta się końcówków

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx1.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA