Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gniewie

(fot. mat. prasowe)
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gniewie
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już po raz 31! Wielki finał odbył się w niedzielę 29 stycznia. Kwesta na terenie miasta i gminy Gniew trwała cały dzień. Mieszkańcy jak co roku chętnie wspierali tę wspaniałą zbiórkę. Tym razem naszym wolontariuszom udało się zebrać łącznie 18802,00 zł, 73,22 euro, 10 dolarów, 1 funt oraz 4 korony!

31. Finał WOŚP już za nami! W tym roku hasłem zbiórki było: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych! WOŚP chce wyposażyć szpitale w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń, co umożliwi lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami.

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Gniewie po raz kolejny zagrało wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Do gniewskiego sztabu zgłosiło się ponad 30 wolontariuszy, którzy w niedzielę wyruszyli razem ze skarbonkami oraz serduszkami na ulice Gniewu. W godzinach porannych pojawili się również na terenie całej gminy Gniew. Było to możliwe, dzięki wspaniałej współpracy z OSK "Sukces" Monika Pomierska z Gniewu.

Mimo mroźnej pogody, kwesta w Gniewie trwała do godzin wieczornych. Dzięki współpracy z Restauracją CK oraz Restauracją Zamkowa na wolontariuszy czekał ciepły posiłek. A w Sali Kameralnej CKiBP mogli rozgrzać się ciepłą herbatą i poczęstować słodkościami.


Jednak to nie koniec zbiórki. Na profilu SztabPowTczewski na Allegro trwają wyjątkowe licytacje.
Do wylicytowania są m.in. koszulki z autografami Patrycji Markowskiej i Czadomana, biżuteria, atrakcyjne vouchery upominkowe, wyjątkowe pamiątki z Gniewem i wiele innych...

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc oraz organizację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gniewie. Z całego serca dziękujemy wspaniałym wolontariuszom, OSK "Sukces", Gminnemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Gniewie, Restauracji CK, Restauracji Zamkowa oraz zaangażowanym nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 1 w Gniewie, Szkoły Podstawowej nr 2 w Gniewie i Szkoły Podstawowej w Polskim Gronowie. Już teraz zapraszamy do udziału w przyszłorocznej zbiórce. Siema!

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA