Ochotnicy sprzątali Gniew

(fot. gniew.pl)
Tczew - Ochotnicy sprzątali Gniew
Początek wiosny to doskonała okazja do robienia porządków. Gniew nie odstąpił od zwyczaju. W sobotę 23 marca i poniedziałek 25 marca przy parku miejskim zebrały się grupy ochotników, które zadbały o czystość i porządek.

W sobotę młodzież przygotowująca się do bierzmowania zadbała o czystość terenu przy Zakładzie Opiekuńczo-leczniczym. Pracownicy Ośrodka w zamian za wielkie chęci do pracy przygotowali dla nich poczęstunek. W poniedziałek Gniewskie Stowarzyszenie III Wieku zajęło się porządkami w parku miejskim. Członkowie zachęcają wszystkich, by nie przechodzili obojętnie przy śmieciach zalegających w pobliżu ich miejsca zamieszkania.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • -8

  helmut_gość

  28.03.2019, 05:54

  znowu ten gnief

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx3.xx5 
 • +5

  Srelmut_gość

  28.03.2019, 08:10

  Po prostu w Gniewie cokolwiek się dzieje i miasto jak i cała gmina się rozwija, spędza aktywnie czas.. nie to co opustoszaly czczef, z którego wszyscy uciekają :)

  Cytuj
  IP: 37.47.xx4.xx2 
 • -2

  helmut_gość

  28.03.2019, 16:14

  ale mi glosow w dol dali .to chyba ludzie z gniefa

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx3.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.