Dowiedz się więcej o "Polskim Ładzie" na wspólnym szkoleniu ZUS i KAS

Laptop
Tczew - Dowiedz się więcej o "Polskim Ładzie" na wspólnym szkoleniu ZUS i KAS
W związku ze zmianami wynikającymi z wprowadzenia "Polskiego Ładu" pomorskie placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Krajowej Administracji Skarbowej zapraszają 11 lutego na bezpłatne szkolenie.

ZUS i KAS zapraszają na webinarium, którego uczestnicy będą mogli poznać jakie zmiany od nowego roku nastąpiły w naliczaniu i opłacaniu składki na ubezpieczenie zdrowotne. Dowiedzą się też co zmienia się w dokumentach rozliczeniowych i terminach ich składania oraz opłacania składek. Przedstawiciele KAS przybliżą nową skalę podatkową i zasady wyliczania podatku, ulgę dla klasy średniej, seniorów pracujących, PIT zerowy dla rodzin 4 plus oraz o ryczałt ewidencyjnym i zasady opodatkowania kartą podatkową.

Do udziału w szkoleniu ZUS zaprasza szczególnie przedsiębiorców oraz pracowników biur rachunkowych i księgowości.

Początek szkolenia o godzinie 10. Zapisy ZUS przyjmuje pod adresem: magdalena.jaworska02@zus.pl.


Szkolenie on-line będzie przeprowadzone za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. W zgłoszeniu należy podać adres e-mail na który ZUS wyśle link do spotkania, datę i temat szkolenia, liczbę uczestników oraz numer telefonu do kontaktu. Zgłoszenie będą przyjmowane wyłącznie z podpisanym oświadczeniem RODO dostępnym na stronie zus.pl.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +1

  Lejba_gość_gość_gość_gość

  10.02.2022, 08:31

  Polski nie ład to się powinno nazywać Pisowscy nic dobrego nie zrobili jeszcze

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx6 
 • +5

  VOLKSDEUTSCH_gość

  10.02.2022, 10:11

  A co maja zamiar tłumaczyć?

  Jak można wprowadzić PODATEK OD PODATKU-vide SKŁADKA ZDROWOTNA!TYLKO PISOBOLSZEWICCY DEBILE TEN BURDEL MOGĄ NAZWAĆ ŁADEM,chociaż Niemcy już dawno wymyślili odpowiednik tego eufemizmu,jest to tzw.POLNISCHE WIRTSCHAFT.

  Odpowiedz
  IP: 95.51.xx9.xx3 
 • +3

  Aga_gość

  10.02.2022, 20:39

  Jakoś

  Nie zauważyła żebym dostała coś więcej w wypłacie z polskiego ładu, albo raczej wału

  Odpowiedz
  IP: 77.254.xx0.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.