Transport z pomocą humanitarną dla osób potrzebujących dotarł do Morzeszczyna

(fot. morzeszczyn.pl)
Tczew - Transport z pomocą humanitarną dla osób potrzebujących dotarł do Morzeszczyna
Do Morzeszczyna dotarł transport z pomocą humanitarną dla osób potrzebujących. Bus wypełniony między innymi chemią, środkami czystości, opatrunkami, zabawkami, ubraniami i pościelą przyjechał z oddalonego o blisko 800 km Hamburga.

- Akcja ta nie udała by się gdyby nie dobre serce kilku ludzi. Agnieszka Tocha i Gracjana Bielinski nasi przyjaciele z Hamburga przez okres kilkunastu dni prowadzili zbiórkę potrzebnych rzeczy za granicami naszego kraju, współpracując przy tym z koordynatorem całego przedsięwzięcia jakim była pracownica naszego Urzędu. Za ogrom wsparcia, ciężkiej pracy i serca, które w to wszystko włożyłyście - dziękujemy! - informują pracownicy z tamtejszego urzędu.


Ratusz szczególne podziękowania kieruje do firmy transportowej Marcin&Miłosz Kurowski ze Skórcza. Firma zrealizowała cały, ponad 2 tonowy transport całkowicie za darmo.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • qq_gość

  16.05.2022, 04:27

  '... po za...' osiołki wielkanocne

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx7 
 • homosowietikus_gość

  16.05.2022, 07:05

  pomoc od CCCP

  To tam same biedaki w tym możeszczynie? oj leniuszki i pasożyty

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx2 
 • Borek_gość

  16.05.2022, 09:19

  Tam po prostu nie lubią pracować

  Cytuj
  IP: 31.0.xx7.xx3 

  Bzj_gość

  16.05.2022, 10:26

  Po prostu przy artykułach o pomocy Ukrainie ciągle narzekano że czemu Polakom się nie pomaga. To Niemcy uznały że też potrzebujemy więc macie. 5ersz się zamknijcie

  Cytuj
  IP: 109.197.xx8.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.