Morzeszczyn. 14 zastępów gasiło pożar składowiska

Straż pożarna (fot. Tcz.pl)
Tczew - Morzeszczyn. 14 zastępów gasiło pożar składowiska
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 01.08.2022 do 07.08.2022 roku zanotowano łącznie 34 zdarzenia, w tym 7 pożarów 26 miejscowych zagrożeń oraz 1 alarm fałszywy

01.08.2022 - Miłobądz ul. Pamięci Narodowej - wypadek
Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano rozbite dwa pojazdy osobowe. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzielenie KPP osobie poszkodowanej oraz sprzątnięciu jezdni z płynów eksploatacyjnych i porozbijanych części karoserii. W działaniach brał udział 1 zastęp z JRG oraz 1 zastęp z OSP Miłobądz.

02.08.2022- Morzeszczyn ul Wybudowanie - pożar składowiska odpadów
Na miejscu zdarzenia zastano pożar składowiska odpadów plastikowych. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu 5 prądów wody na palące się odpady. Miejsce pożaru sprawdzono przy pomocy kamery termowizyjnej. W zdarzeniu brał udział 1 zastęp z JRG Tczew, 1 zastęp z JRG Gdynia Śródmieście nr 2, 1 zastęp z JRG Starogard Gdański, 2 zastępy z OSP Morzeszczyn, 1 zastęp z OSP Gąsiorki, 1 zastęp z OSP Kierwałd, 1 zastęp z OSP Rudno, 1 zastęp z OSP Kulice, 1 zastęp z OSP Gniew oraz 1 zastęp z OSP Pelplin.

05.08.2022 - Gąsiorki - pożar samochodu
Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano pożar samochodu osobowego. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu jednego prądu piany na palący się pojazd. Po ugaszeniu pojazd został sprawdzony przy pomocy kamery termowizyjnej. W zdarzeniu brał udział 1 zastęp z JRG Tczew, 1 zastęp z OSP Morzeszczyn oraz 1 zastęp z OSP Pelplin.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +3

  olo_gość_gość

  09.08.2022, 17:14

  Oby za jakiś czas nie okazało sie ze w tych odpadach sa jakies beczki z czymś.... i za jakis czss znowu podobna akcja .

  Odpowiedz
  IP: 37.225.xx0.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA