"Razem dla WOŚP" - w CKiS zagrali dla Orkiestry

CKiS dla WOŚP (fot. KH/MM)
Tczew - "Razem dla WOŚP" - w CKiS zagrali dla Orkiestry

zobacz galerię zdjęć: 19
W ramach 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie odbył się koncert warsztatów artystycznych. Zaprezentowali się uczestnicy warsztatów działających w CKiS między innymi, warsztaty gitarowe, klawiszowe, baletowe, perkusyjne, hip hop, warsztaty wokalne oraz Chór Dziecięco-Młodzieżowy Passionatka i Chór Mieszany Passionata.

Dodatkowo współorganizatorzy tego wydarzenia - Fabryka Sztuk oraz Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji, przygotowali szereg innych atrakcji:

Warsztaty plastyczne z koci koci... KOCIEWIAKIEM - maskotka Fabryki Sztuk stała się głównym bohaterem zajęć. Tworzono kalendarze na biurko oraz zakładki do książek.
Dużym wyzwaniem dla uczestników stały się puzzle magnetyczne w wymiarze XXL.

Za ZUMBE KIDS, odpowiedzialne było Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji. Zumba Kids to wspaniałe połączenie muzyki i ruchu. Jest to doskonały początek do rozwijania aktywności fizycznej jak i przełamania wszelkich barier i kompleksów. Zumba Kids to zajęcia, które zacierają granice pomiędzy fitness'em a rozrywką. Uczestnicy mieli możliwość wkroczenia w świat wspaniałej zabawy, muzyki i energetyzującej atmosfery jaka panuje na zajęciach! Zajęcia poprowadziła Anna Sawczenko.

Piętro niżej, w Klubie Muzycznym - Artystyczne Zagłębie CKiS, Miejska Biblioteka Publiczna
przygotowała czytanie wrażeniowe książek, czyli można było posłuchać i bawić się jednocześnie. W programie czytano: "Książka bez obrazków", "Dzieci to koszmarne zwierzątka domowe", "Wiewiórki, które nie chcą się dzielić".

Współorganizatorzy wydarzenia: Fabryka Sztuk , Miejska Biblioteka Publiczna i Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji.
Dzięki wolontariuszom z puszkami WOŚP, można było wesprzeć akcję.

Drukuj
Prześlij dalej