Zgłoś kandydatów do nagród w dziedzinie kultury i sportu

Bieg Sambora (fot. mat. prasowe)
Tczew - Zgłoś kandydatów do nagród w dziedzinie kultury i sportu
Do końca stycznia 2022 r. można składać wnioski o przyznanie nagród Starosty Tczewskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury i sportu za rok 2021.

Szczegółowy regulamin oraz formularze wniosków dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu Tczewskiego (więcej informacji tutaj ).

- Nagrody Starosty Tczewskiego przyznawane są od roku 2007, jej celem jest przede wszystkim uhonorowanie i wsparcie artystów, twórców kultury, animatorów życia kulturalnego, sportowców i trenerów sportowych, oraz instytucji, organizacji pozarządowych i klubów sportowych, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju kultury i sportu na terenie Powiatu Tczewskiego. - wyjaśnia Marcin Stolarski, rzecznik Starostwa Powiatowego w Tczewie.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +9

  Pan_gość

  04.01.2022, 11:06

  Kandydaci

  W dziedzinie kultury chciałbym zgłosić kandydata:" Łupaszko_gość "a 'la long" a w dziedzinie sportu "rowerowy John_gość"

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx4.xx8 
 • -2

  TW Bolek_gość

  04.01.2022, 19:41

  kandydaci

  Za całokształt działalności w mieście Tczew : kultura -Mariusz Wiórek i Sport -Jan Kulas

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.