Do środy policyjne działania ROADPOL SAFETY DAYS

Policjant na służbie (fot. KPP Tczew)
Do środy policyjne działania ROADPOL SAFETY DAYS
Tczewscy policjanci informują, że od 16 września do 20 września 2023 roku w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Mobilności we wszystkich europejskich krajach przeprowadzona zostanie akcja pod nazwą ROADPOL SAFETY DAYS. Roadpol Safety Days to Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych. Działania kierunkowe są na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Od 16 września do 20 września 2023 roku policjanci z wydziału ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie przeprowadzą działania w obszarze poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przeprowadzona akcja nosi nazwę ROADPOL SAFETY, DAYS co oznacza Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych. Działania koordynowane są przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego ROADPOL oraz wspierane przez Komisję Europejską i Europejską Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Działania mają na celu przede wszystkim promowanie bezpiecznych zachowań na drodze. Została także utworzona witryna projektu (https://roadpolsafetydays.eu), na której dostępne będą informacje dotyczące opisanej akcji oraz zamieszczane będą relacje z prowadzonych w tym dniu działań na drogach Europy.

- Pamiętajmy, że największy wpływ na bezpieczeństwo mają kierowcy, którzy w mniej lub bardziej świadomy sposób, dopuszczają się zachowań zagrażających życiu innych użytkowników dróg, np. poprzez przekraczanie limitów prędkości czy jazdę pod wpływem alkoholu bądź środków odurzających. Jednak nie tylko kierowcy stwarzają niebezpieczne sytuacje. Wielu rowerzystów, czy pieszych również ignoruje zasady bezpiecznego poruszania się po drogach i przyczynia się do powstawania kolizji, czy wypadków. - mówi mł.asp. Wioleta Maras-Dudyńska z zespołu prasowego Komendy Powiatowej Policji w Tczewie.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +5

  Gość _gość_gość_gość_gość_gość

  16.09.2023, 16:36

  Polski to trudny język już wszyscy Tczewiamie mowia i czytają biegle po angielsku

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx6.xx9 
 • +4

  cc_gość_gość

  16.09.2023, 17:20

  Już widzę jak stary komendant, który zaczynał jeszcze w milicji wymawia tę nazwę :)

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx7.xx1 
 • +1

  Stach_gość

  17.09.2023, 09:19

  P***ogia

  W skrócie ujmując suszenie i golenie. A na Sambora wyścigi w najlepsze.

  Odpowiedz
  IP: 159.205.xx9.xx5 
 • +1

  _gość

  17.09.2023, 14:34

  Polska trudna języka

  cza muwić po angielskiemu

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx9.xxx 
 • -2

  bbb_gość

  17.09.2023, 21:15

  Rozmiar ma znaczenie!!! Powiększ swojego penisa o 7 cm, pogrub go, a także wydłuż i wzmocnij erekcję. Naprawdę fajna rzecz, przeczytajcie sami ----->> tnij.tcz.pl/?u=17ef97

  Odpowiedz
  IP: 193.176.xx7.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.