Sprawdź, co w Miejskim Kalendarzu Imprez

Kalendarz
Tczew - Sprawdź, co w Miejskim Kalendarzu Imprez
Na miejskiej stronie internetowej www.wrotatczewa.pl został zamieszczony Kalendarz Imprez Miejskich na 2020 r. Jest to zestawienie propozycji imprez otrzymanych od różnych organizatorów. Łącznie kalendarz zawiera ok. 220 imprez.

Lista ta w ciągu roku będzie korygowana lub uzupełniana, na prośbę organizatorów poszczególnych imprez.

Zgłaszane imprezy mają różny charakter - od dużych plenerowych koncertów, poprzez spektakle, wystawy, imprezy sportowe i rekreacyjne, szkolne aż po uroczystości patriotyczne.

- Kalendarz Imprez Miejskich ma charakter informacyjny. Wpisanie do niego imprezy nie oznacza automatycznego wyrażenia zgody na udostępnienie terenu lub obiektu. Jeśli dotyczy to imprez plenerowych, o taką zgodę należy się zwrócić do właściciela terenu - w przypadku terenów miejskich do Wydz. Gospodarki Mieniem Komunalnym UM (58 77 59 441). - mówi Małgorzata Mykowska, rzeczniczka Urzędu Miejskiego w Tczewie.


Podobnie w przypadku imprez planowanych w obiektach CKiS - te kwestie będą rozpatrywane i negocjowane indywidualnie. Wymaga to złożenia do CKiS odrębnego pisma o wynajem sali.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +18

  qq_gość

  22.01.2020, 09:34

  Art. z tyłka....jak już wam się nie chce wypisywać wszystkiego to chociaż link podklejcie do tego spisu...bo tak to mi się nie chce wpisywać w nowej karcie tej strony..

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx5.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.