Policjanci zapraszają na debatę

Debata (fot. KPP Tczew)
Tczew - Policjanci zapraszają na debatę
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie 11 marca br. o godzinie 11.45 w Szkole Podstawowej nr 1 w Tczewie przy ulicy Czyżykowskiej 69 organizują debatę społeczną pod hasłem: "Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży. Edukacja dla bezpieczeństwa".

Debata ma charakter otwartego spotkania, na które Komendant Powiatowy Policji w Tczewie wraz z dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 1 w Tczewie oraz kierownikiem Zespołu Kuratorów dla Nieletnich Sądu Rejonowego w Tczewie zapraszają wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa. Jednym z podstawowych celów realizowanych przez Komendę Powiatową Policji w Tczewie jest coraz szersze uspołecznienie działań Policji. Jedną z metod uspołeczniania działań jest organizowanie debat społecznych opartych na budowaniu atmosfery zaufania i zrozumienia z mieszkańcami w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa.

- Głównym tematem spotkania będą zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. Wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu zapraszamy 11 marca br. o godzinie 11.45 do Szkoły Podstawowej nr 1 w Tczewie przy ulicy Czyżykowskiej 69. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Już_gość_gość

  08.03.2019, 10:40

  Policja

  Moze mnie wyedukować przystojny policjant,chętnie się poddam

  Odpowiedz
  IP: 188.146.xx7.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA