ZUS nauczy jak wypełniać elektroniczne wnioski

Email, komputer, wiadomość
Tczew - ZUS nauczy jak wypełniać elektroniczne wnioski
Jak utworzyć i wysłać elektroniczny dokument ZUS? Tego i wielu innych przydatnych rzeczy będzie można dowiedzieć się podczas bezpłatnego szkolenia organizowanego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

W piątek, 22 kwietnia o godz. 10:00 Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na webinarium z zakresu tworzenia elektronicznych dokumentów. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się m.in. jak utworzyć i wysłać elektroniczne dokumenty do ZUS, w jaki sposób samodzielnie stworzyć i pobierać potwierdzenie z danym oraz jak sprawdzić, czy dokument pochodzi z ZUS. Zapisy ZUS przyjmuje mailowo pod adresem elzbieta.duszynska01@zus.pl.

Szkolenie będzie prowadzone za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. W zgłoszeniu należy podać adres e-mail na który ZUS wyśle link do spotkania, datę i temat szkolenia oraz numer telefonu do kontaktu. Zgłoszenie będą przyjmowane wyłącznie z podpisanym oświadczeniem RODO dostępnym na stronie zus.pl.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Leo _gość_gość

  19.04.2022, 07:18

  Proste DRA nic trudnego

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx1.xx0 
 • Fanatyk Składek_gość

  19.04.2022, 10:10

  ZUS

  Jestem fanatykiem Składek ZUS. Kocham ZUS. Chwała pracownikom i płatnikom ZUS Ave ZUS

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx1.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA