21 zarzutów dla 31-latka. Długa lista przewinień...

(fot. KPP Tczew)
Tczew - 21 zarzutów dla 31-latka. Długa lista przewinień...
Kryminalni z tczewskiej komendy zatrzymali 31-letniego mieszkańca miasta, którego podejrzewali o kradzieże oraz niestosowanie się do wyroku sądu. Wczoraj śledczy przedstawili mężczyźnie łącznie 21 zarzutów. Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

13 lipca br. kryminalni z tczewskiej komendy zatrzymali 31-letniego mieszkańca tego miasta, którego podejrzewali o kradzieże oraz niestosowanie się do wyroku sądu.

- Według ustaleń mundurowych mężczyzna od 14 do 19 czerwca br. siedmiokrotnie kradł paliwo na stacjach w powiecie tczewskim. W wyniku tych przestępstw powstały łączne straty na kwotę ponad 6 tys. zł. Stróże prawa ustalili ponadto, że zatrzymany 31-latek ma sądowy zakaz kierowania pojazdów, który łamał 13-krotnie. - mówi mł. asp. Krzysztof Górski, rzecznik KPP Tczew - Policjanci podejrzewają tego mężczyznę także o kradzież wózka paletowego oraz radia samochodowego o łącznej wartości 2,5 tys. zł. Mężczyzna te przedmioty miał ukraść w okresie od 2 do 4 lipca br. swojemu pracodawcy.


Śledczy przedstawili 31-latkowi łącznie 21 zarzutów, za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +1

  Marchew_gość

  15.07.2022, 16:33

  Tadeusz Gicgier "Rąbał, rąbał siekiereczką, zarąbał szesnastu: tutaj uszko z krwi kałużką, a tam nóżki na stół. Pierwszy trupek - różowy. Drugi trupek - bez głowy. Trzeci, czwarty - wzrostu potężnego. Piąty, szósty - też trupki niczego. Siódmy, ósmy - dobrze ułożony. A dziewiąty, dziesiąty - zielony. A ten trupek jedenasty - biały, w prześcieradło zawinięty cały. Trup dwunasty - siwy, siwiuteńki. A trzynasty - w plastry cięty cienkie. A czternasty i piętnasty trupek takie równe jak przy słupku słupek. A szesnasty - leci, leci, bo to duch już jeno, a za duchem pędzi duchem wóz MO z syreną. W lot odkryli milicjanci nie bez konsternacji, że zabójcą jest reporter, co szukał sensacji. Rąbał, rąbał siekiereczką, zarąbał szesnastu, bo dostarczyć chciał tematu gazecie i miastu."

  Odpowiedz
  IP: 156.146.xx9.xx3 
 • -5

  Bałdowo_gość

  15.07.2022, 17:50

  Brawo Ty.

  Odpowiedz
  IP: 91.9.xx6.xx0 
 • -8

  Różowy pra pra pra dziadek_gość

  15.07.2022, 18:49

  Do Marchewy

  Takie teksty ..... pogadaj z Batonem z starej Malborskiej kapeli z Domu Snów może napiszecie jakąś piosenkę dobrze by było jakby ktoś stał z płytami takiej muzy jak się wjeżdza do miasta od strony wieży ciśnień kołó cmentarza.

  Odpowiedz
  IP: 31.135.xx6.xx1 
 • +6

  Marchew_gość

  16.07.2022, 09:24

  Daj se siana dziadek. Nie czaisz sytuacji. Chcesz to sam stój z Batonem przy wieży ciśnień. A moja rada znajdź sobie zajęcie zamiast p***ić głupoty w komentarzach. Bez pozdrowienia.

  Cytuj
  IP: 77.111.xx6.xx0 

  do dzid pierdziad_gość

  16.07.2022, 12:18

  Pogadaj z chvjem z Malborkiej - będziecie sprzedawać płyty pod wieżą ciśnień na Bałdowskiej.

  Cytuj
  IP: 92.38.xx8.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.