Obchody 41. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Obchody 41. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych
Fundacja Roberta Peplińskiego i NSSZ Solidarność region gdański zapraszają na uroczystości z okazji 41-rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych.

Obchody zaplanowano na niedzielę, 29 sierpnia:

- godz.12.30 - Msza Święta za Ojczyznę - Kościół parafialny Świętego Józefa
- godz.14.00 - Uroczystości pod pomnikiem Solidarności - Park Kopernika
- godz. 15.00 - koncert barda Solidarności Zbigniewa Stefanowskiego "STEFANA" - "Pamięci Stoczniowców - Zakłóćmy ciszę"-

- rozmowy po latach i poczęstunek

Uroczystości odbędą się pod patronatem posła na sejm RP Kazimierza Smolińskiego.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +14

  On..._gość

  27.08.2021, 10:45

  nasze drogi...

  Nasze drogi się rozeszły już dawno i nikt przyzwoity nie będzie uczestniczyć w spędzie niedowartościowanych samo uwielbiających się "demokratów". Ciągłe msze podszyte patosem modłów i haseł pozostawiam dla etatowych bohaterów! Im dalej od tamtych czasów, tym ich więcej. Legitymacje PZPR poukrywane na wszelki wypadek, a piersi wystawiane do orderów! Nawet ci, którzy odmawiali przyjęcia i ukrycia nielegalnych wydawnictw teraz dźwigają śmieszne namioty/prześcieradła nad głowami hierarchów i stoją w kolejce po wafla ze złotego kielicha! 5 dni internowania potrafiło uczynić z nich wyrocznie dla maluczkich. Nie i dziękuję. Towarzystwo nie dla mnie.....

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx3.xx8 
 • +19

  Prawda Czasu _gość

  27.08.2021, 12:02

  Mit!

  Dziś jest efekt ich działań! Pokolenia będą odczuwać, rozsądni będą się wstydzić jak mają kręgosłup moralny!!

  Cytuj
  IP: 188.147.xx6.xx0 
 • +8

  xxx_gość_gość

  27.08.2021, 11:05

  Śmiechu warte .....

  Solidarność Pana P. Dudy to pisowska przybudówka !!! Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie uczestniczył w tym "spędzie" !!! Prawdziwa NSZZ SOLIDARNOŚĆ była kiedyś tzn, Pana Lecha Wałęsy !!! Pozdrawiam.

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx9.xx8 
 • +8

  Fakty i Mity _gość

  28.08.2021, 15:02

  Co z tego ma obecne pokolenie?

  Czterdzieści lat zmarnowane, większość z was emigrowało i wróciło by zobaczyć swój marny efekt! Czego oczekujecie - podziękowań??? Powinniście NARÓD I OBECNE POKOLENIE PRZEPROSIĆ! Wy na saksach lub w kolejnych ekipach rządowych doszliście do kasy lub nie? Ale spadek będzie po was rujnujący dla pokoleń! To może choć PRZEPRASZAM Z WASZEJ STRONY!!!

  Cytuj
  IP: 188.147.xx7.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.