"Cztery pory roku. Kalendarz 2022" zrób zdjęcie do konkursu

Zima, ślisko, śnieg (fot. Tcz.pl)
Tczew - "Cztery pory roku. Kalendarz 2022" zrób zdjęcie do konkursu
"Dopiero rozpoczął się 2021 rok, a my już ogłaszamy konkurs, którego efektem ma być kalendarz tczewski na 2022 rok." - informują pracownicy tczewskiego ratusza. To już 8. edycja konkursu. Tak jak w poprzednich, czekamy na zdjęcia Tczewa w czterech porach roku - urokliwe miejsca, ciekawe zakątki, wydarzenia (jeśli sytuacja epidemiczna pozwoli na organizację imprez plenerowych). Zdjęcia nie muszą być wykonane w 2021 r., ale powinny przedstawiać stan aktualny.

- Do tegorocznej edycji wprowadziliśmy kilka zmian: zwiększamy pulę nagród finansowych - z 3,5 do 4 tys. zł. Ta pula może być rozdzielona nie tylko między laureatów trzech pierwszych miejsc (tak było do tej pory), ale także trafić do osób wyróżnionych, czyli wszystkich tych, których fotografie znajdą się w kalendarzu; na zdjęcia czekamy do 15 października br. (a nie do końca października jak było wcześniej). - informuje Małgorzata Mykowska, rzeczniczka Urzędu Miejskiego w Tczewie.

Konkurs ma charakter otwarty. Prace konkursowe powinny być dostarczone w postaci plików cyfrowych o rozdzielczości przynajmniej 300 dpi, dłuższym boku 45 cm, w standardzie RGB lub w skali szarości e-mailem lub na elektronicznym nośniku danych. Dodatkowo można też dołączyć odbitki na papierze fotograficznym w formacie 30×20 cm. Każdy uczestnik zgłasza od 4 do 8 fotografii poziomych uwzględniających wszystkie pory roku, które wcześniej nie były nigdzie publikowane ani zgłaszane do innych konkursów.

Prace konkursowe należy oznaczyć imieniem i nazwiskiem autora oraz opisem zdjęcia, uwzględniającym porę roku, datę i miejsce jego wykonania.
Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przekazanie wraz z fotografiami podpisanej czytelnie karty zgłoszenia.


Szczegóły: www.wrotatczewa.pl , Biuro Rzecznika Prasowego UM (tel. 58 7759 490, sniegula@um,.tczew.pl )

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA