Zbuduj dom z gotowym projektem

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Zbuduj dom z gotowym projektem
Coraz więcej osób decydujących się na budowę własnego domy wykorzystuje gotowe projekty domów - Extradom. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić czas oraz koszty podniesione podczas wykonywania projektów, ale także extradom projekty  umożliwia dobranie najoptymalniejszej opcji, biorąc pod uwagę wielkość działki, potrzeby mieszkańców oraz budżetu, jaki mamy do wykorzystania na realizację całego przedsięwzięcia, łącznie z budową i wykończeniem. W szerokiej ofercie możemy znaleźć projekty domów energooszczędnych, projekty domów parterowych oraz projekty domów piętrowych. 

- Gotowe projekty domów - jak dobrać odpowiedni projekt domu
- Różnorodne projekty domów jednorodzinnych
- Idealny projekt domu - zaplanuj swoją przyszłość


Gotowe projekty domów - jak dobrać odpowiedni projekt domu

Projekty domów jednorodzinnych dostępnych w ofercie są wysoce zróżnicowane, dlatego w pierwszej kolejności wraz z projektantami należy określić swoje oczekiwania i wyobrażenia względem wielkości domu. Bardzo często specjaliści wytyczą orientacyjną przestrzeń na jednego użytkownika i pomnożą ilość wytypowanych metrów przez liczebność rodziny, która będzie zamieszkiwać poszczególne pomieszczenia. Taki obraz da wstępny zarys, który zawęzi nieco kryteria poszukiwań i pozwoli na wzięcie pod uwagę kolejnych parametrów. 

Istotnym elementem planowania przestrzeni jest typ działki, na której planujemy w niedalekiej przyszłości wybudować wybrany projekt. W zależności od miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego uzależniony jest typ budowli, jaką można postawić. Uproszczając, jeżeli pobliski zabudowany teren zdominowany jest przez domki jednorodzinne oraz wielorodzinne o spadzistych dachach, utrudnione będzie uzyskanie odpowiedniej zgody na postawienie domu o całkowicie płaskim dachu. 
 
Różnorodne projekty domów jednorodzinnych
Projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych udostępnione przez Extradom to bardzo duża oferta, pozwalająca na dobranie indywidualnego i zaskakującego projektu, który nie tylko spełni oczekiwania, ale także marzenia. W pierwszej kolejności warto zaznajomić się z ofertą dostępną na stronie internetowej, gdzie bez problemu stosując filtry wyszukiwania takie jak orientacyjny metraż budynku, ilość kondygnacji doliczając poddasze lub rezygnując z dodatkowej przestrzeni oraz zaznaczenie opcji i wielkości garażu, pozwala na samym starcie wyszukać w katalogu projekty spełniające nasze oczekiwania, oszczędzając zbyteczny czas a przeglądanie domów, które nas nie interesują. 

Mając jakiekolwiek pytania dotyczące projektów domów, można skontaktować się z firmą drogą telefoniczną przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu nie stracimy ani chwili czasu.
 
Idealny projekt domu - zaplanuj swoją przyszłość
Koszty całego projektu oraz budowy domu będą dopasowane do aktualnych cen dostępnych na rynku, dlatego nie ma mowy o żadnym zawyżaniu lub nierealnym obniżaniu poniesionego wkładu finansowego. Projekt można dopasować do każdej działki, mając wąską i długą przestrzeń, bez problemu wizualizacja zostanie stworzona tak, aby zagospodarować optymalnie przestrzeń, wykorzystując potencjał kupionego terenu. Pełne zagospodarowanie poddasza pozwala na wykorzystanie dodatkowego miejsca, jako schowek, którym zazwyczaj była piwnica. Odpowiednia izolacja nie będzie przepuszczać ciepła pochodzącego z promieni słonecznych, wiec doskonale nada się na schowek lub jako kolejne pomieszczenie sypialne, biblioteczne lub wypoczynkowe dla wszystkich domowników. Gotowy projekt domu to doskonały wybór dla każdego, kto planuje budowę. 
 

Powyższy tekst jest materiałem reklamowym (artykuł sponsorowany), który stworzył wyłącznie Reklamodawca. Redakcja Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w tym artykule. Chcesz zamówić taki artykuł? Zapraszamy tutaj: reklama Tczew
Drukuj
Prześlij dalej