Sprawdź, jak pojedzie komunikacja miejska w związku z remontem Gdańskiej

Ruszył ostatni etap remontu Gdańskiej (fot. Tcz.pl)
Tczew - Sprawdź, jak pojedzie komunikacja miejska w związku z remontem Gdańskiej
Trwa remont ulicy Gdańskiej. Wykonawca od 18 maja planuje wprowadzić kolejne zmiany w organizacji ruchu. Co zmieni się dla korzystających z komunikacji miejskiej?

O planowanych zmianach w organizacji ruchu informowaliśmy tutaj - Od 18 maja całkowite zamknięcie fragmentu Gdańskiej.

-
Zakład Usług Komunalnych w Tczewie oraz P.A GRYF Sp. z o.o. Sp.k informują, że od 18-go maja 2020r. do odwołania, w związku z zamknięciem odcinka ulicy Gdańskiej (od skrzyżowania z ulicami Sobieskiego i Mostową do wiaduktu 800-lecia) zmianie ulega trasa przejazdu linii 7 i 17. - mówi Małgorzata Mykowska, rzeczniczka Urzędu Miejskiego w Tczewie.


Przystanek 1 Maja/MOPS w obu kierunkach będzie w tym okresie NIECZYNNY.


Autobusy linii 7 będą kursowały objazdem w kierunku ul. Wyszyńskiego, bez obsługi przystanków, od przystanku Gdańska/Sobieskiego ulicami: Sobieskiego, Wojska Polskiego i Obrońców Westerplatte.

Autobusy linii 17 będą jeździły objazdem w kierunku Dworca, bez obsługi przystanków, od przystanku Wyszyńskiego ulicami: Obrońców Westerplatte, Wojska Polskiego i Al. Zwycięstwa.

Więcej informacji:

P.A. GRYF - Tel. 516-008-053 (dostępny w godz.4:00 -24:00)
Zakład Usług Komunalnych w Tczewie - Tel. 506-177-724 (dostępny w godz.7:00 -15:00).

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • Ja_gość

    13.05.2020, 19:44

    Fajny ten czarny gofer

    Odpowiedz
    IP: 94.254.xx2.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.