Szkoła Rodziców - darmowe szkolenie online

Dziecko, rodzice, mama, tata
Tczew - Szkoła Rodziców - darmowe szkolenie online
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Pelplinie realizujący projekt pod nazwą Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji zaprasza Rodziców z Powiatu Tczewskiego w różnym wieku do skorzystania z darmowego szkolenia pod nazwą - Szkoła Rodziców.

Jest to cykl 10 spotkań w formie online z doświadczoną panią psycholog, matką kilku dzieci. Spotkania będą w godzinach popołudniowych i wieczornych (szczegóły zostaną ustalone po zawiązaniu grupy).

Szkolenie zawierać będzie m.in. takie tematy jak nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi, nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, refleksja nad własną postawą wychowawczą, nauka dialogu, kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku, rozumienie świata uczuć własnych oraz dziecka, naukę umiejętności rozmawiania o uczuciach, naukę umiejętności stawiania jasnych granic i wymagań, zachęcanie dzieci do współpracy, wspólne rozwiązywanie konfliktów.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia pod linkiem.Formularz dostępny jest także w formie papierowej w ZSP w Pelplinie oraz w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie (Partner LOWE Pelplin). Formularz można wypełnić na miejscu.

Z osobami przyjętymi na cykl spotkań online podpisana zostanie umowa uczestnictwa w szkoleniu.

Szkolenie organizowane jest w ramach działalności Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji (LOWE) w Pelplinie. Projekt dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego,

Szczegóły na stronie https://www.lowe.pelplin.pl/

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • j23_gość

  13.01.2021, 07:33

  wróżka prawdę ci powie

  Cała nauka psychologów to jedna wielka hipnoza . Sami mają problemy w domu. Mąż bije panią psycholog , ona go zdradza. Dzieci latają osmarkane. Rozwody , alkohol. Ale innym to potrafią dawać dobre rady. Teraz wszystko już będzie online, a potem na linę i do piachu , rachu ciachu.Koniec świata tuż , tuż.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx0.xx6 
 • Ki_gość

  13.01.2021, 07:56

  Jug

  Super inicjatywa. Potrzebna.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx8.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA