Weź udział w konkursie i wystaw swój spektakl na scenie CKiS!

(fot. CKiS)
Tczew - Weź udział w konkursie i wystaw swój spektakl na scenie CKiS!
Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie ogłasza Konkurs na realizację spektaklu teatralnego. Zwycięzca Konkursu będzie mógł wystawić swój spektakl na tczewskiej scenie. W ramach nagrody w Konkursie zostaną pokryte koszty realizacji spektaklu w kwocie do 10 tysięcy złotych.

-
Celem inicjatywy są rozwój działalności teatralnej CKiS oraz animacja środowiska twórców teatralnych. Przedmiotem Konkursu jest realizacja spektaklu komediowego, rozumiana jako przygotowanie i wystawienie przedstawienia scenicznego, który w swej treści poruszał będzie problematykę współczesności. - informuje CKiS.


Scenariusz spektaklu powinien zostać przygotowany w oparciu o autorski tekst Uczestnika Konkursu, dramat innego autora, adaptację prozy lub tekst zawierający nawiązania do dzieła literackiego. Powinien być również odpowiedni dla widzów od 16 roku życia. W inscenizacji może uczestniczyć najwyżej 3 aktorów. Spektakl powinien trwać minimum 45 minut.

- W Konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie do 35 roku życia, zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. - informuje CKiS.


Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest przesłanie wypełnionego Formularza Zgłoszeniowego, zgodnie z wymaganiami Regulaminowymi, na adres:
Centrum Kultury i Sztuki, ul. Wyszyńskiego 10, 83-110 Tczew
z dopiskiem KONKURS TEATRALNY
lub dostarczenie do sekretariatu.
Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.ckis.tczew.pl . Zgłoszenia CKiS przyjmuje do 31 lipca 2021 roku. Regulamin Konkursu i Karta zgłoszenia dostępne na stronie www.ckis.tczew.pl

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -2

  Zenek_gość

  14.05.2021, 11:39

  Akurat mogę nagrać z godzinke gdzieś przy jakiś obradach w sejmie no komedia taka że masakra hahaha

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx1 
 • -2

  remix_gość

  14.05.2021, 12:29

  https://www.youtube.com/watch?v=crBpT0gP

  http://www.youtube.com/watch?v=crBpT0gPnIM

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx3.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.