Weź udział w konkursie i wystaw swój spektakl na scenie CKiS!

(fot. CKiS)
Tczew - Weź udział w konkursie i wystaw swój spektakl na scenie CKiS!
Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie ogłasza Konkurs na realizację spektaklu teatralnego. Zwycięzca Konkursu będzie mógł wystawić swój spektakl na tczewskiej scenie. W ramach nagrody w Konkursie zostaną pokryte koszty realizacji spektaklu w kwocie do 10 tysięcy złotych.

-
Celem inicjatywy są rozwój działalności teatralnej CKiS oraz animacja środowiska twórców teatralnych. Przedmiotem Konkursu jest realizacja spektaklu komediowego, rozumiana jako przygotowanie i wystawienie przedstawienia scenicznego, który w swej treści poruszał będzie problematykę współczesności. - informuje CKiS.


Scenariusz spektaklu powinien zostać przygotowany w oparciu o autorski tekst Uczestnika Konkursu, dramat innego autora, adaptację prozy lub tekst zawierający nawiązania do dzieła literackiego. Powinien być również odpowiedni dla widzów od 16 roku życia. W inscenizacji może uczestniczyć najwyżej 3 aktorów. Spektakl powinien trwać minimum 45 minut.

- W Konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie do 35 roku życia, zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. - informuje CKiS.


Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest przesłanie wypełnionego Formularza Zgłoszeniowego, zgodnie z wymaganiami Regulaminowymi, na adres:
Centrum Kultury i Sztuki, ul. Wyszyńskiego 10, 83-110 Tczew
z dopiskiem KONKURS TEATRALNY
lub dostarczenie do sekretariatu.
Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.ckis.tczew.pl . Zgłoszenia CKiS przyjmuje do 31 lipca 2021 roku. Regulamin Konkursu i Karta zgłoszenia dostępne na stronie www.ckis.tczew.pl

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • -2

  Zenek_gość

  14.05.2021, 11:39

  Akurat mogę nagrać z godzinke gdzieś przy jakiś obradach w sejmie no komedia taka że masakra hahaha

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx1 
 • -2

  remix_gość

  14.05.2021, 12:29

  https://www.youtube.com/watch?v=crBpT0gP

  http://www.youtube.com/watch?v=crBpT0gPnIM

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx3.xx7 
 • CLAUDIA KLEIN_gość_gość

  02.08.2021, 00:00

  Niezawodna oferta kredytowa

  Witam i witam w Spotcap Global Financial Services, Nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Oferuję wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli odpowiedź brzmi tak, radzę skontaktować się z moją firmą przez | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp:  +4915758108767 | i mieć pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (Pożyczka Osobista, Pożyczka Biznesowa i wiele innych), oferujemy zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro i udzielamy pożyczek z niskim oprocentowaniem 3% rocznie. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych. Zdaję sobie sprawę, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem. Dla osób, które mają problemy finansowe i potrzebują ich rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki kapitałowej w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych z powodu wysokie oprocentowanie, niewystarczające zabezpieczenia, stosunek zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub inne powody Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w bankach. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i realizować transakcje zawsze i wszędzie, gdzie tego potrzebujesz Zapewniamy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku zapytań / pytań? - Wyślij e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | & Odbierz odpowiedź natychmiast Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w Twoich rękach!!

  Odpowiedz
  IP: 138.199.xx9.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA