Przedszkolaki z wizytą na komendzie

Przedszkolaki na komendzie (fot. KPP Tczew)
Tczew - Przedszkolaki z wizytą na komendzie

zobacz galerię zdjęć: 3
Tczewscy policjanci gościli w komendzie dzieci ze Przedszkola Niepublicznego Jodełka. Mundurowi podczas spotkania przedstawili najmłodszym zasady bezpiecznego zachowania podczas przechodzenia przez jezdnię oraz zapoznali z pracą policjanta. Funkcjonariusze na pamiątkę spotkania odbili na kartce maluchom ich własne odciski palców oraz wręczyli odblask. Na koniec spotkania uczniowie obejrzeli policyjne radiowozy.

Wczoraj tczewskich policjantów odwiedzili szczególni goście, którzy przybyli z Przedszkola Niepublicznego Jodełka. Podczas zwiedzania komendy przedszkolakom przybliżono codzienną służbę funkcjonariuszy Policji oraz w co wyposażony jest każdy policjant. Przedszkolaki mogły zobaczyć jak funkcjonariusze z wydziału kryminalnego wykorzystują kamerę inspekcyjną podczas znalezienia niebezpiecznych i podejrzanych pakunków. Dzieci dowiedziały się również jak bezpiecznie poruszać się po drodze. Mundurowi mówili o bardzo ważnych zasadach, które musi wykonać każdy pieszy, który chce w bezpieczny sposób przejść przez przejście dla pieszych.

- Na pamiątkę spotkania każde dziecko otrzymało na kartce papieru własne odciski palców. Każdy przedszkolak otrzymał od policjantów również odblask, który zadba o ich bezpieczeństwo podczas poruszania się po drodze. Na zakończenie wizyty dzieci mogły wejść do radiowozów, co sprawiło im wielką frajdę. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +2

  observeur_gość

  04.03.2020, 19:22

  Młodociani już na komendzie? Zorganizowana grupa młodocianych? Gang Jodełka? ;-)

  Odpowiedz
  IP: 37.248.xx9.xx9 
 • +1

  Tczewianin _gość

  05.03.2020, 09:02

  Gosc

  Raczej GANG KOSATEROW NA CZELE ZE STARĄ I MĄŻ ,Mlodziez nalezy uczyc od najmlodszych lat bo warto pozdro dzieciaki

  Odpowiedz
  IP: 188.66.xx9.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.