Policja zaprasza w swoje szeregi

(fot. KPP Tczew)
Policja zaprasza w swoje szeregi
"Zawsze marzyłeś o pracy, która ma sens, jest pełna wyzwań i umożliwia pomaganie ludziom? Stań się kimś wyjątkowym - dołącz do naszej policyjnej ekipy! Odkryj, dlaczego praca w mundurze może być Twoim powołaniem." - zachęcają tczewscy mundurowi.

Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż czucie, że przyczyniasz się do bezpieczeństwa innych. W miejscach, gdzie inni szukają pomocy, tam pojawiają się prawdziwi bohaterowie - policjanci. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem kariery, to być może właśnie teraz jest ten moment, aby zostać strażnikiem bezpieczeństwa w naszych szeregach.

Zmieniaj świat na lepsze


Policjanci są nierozłączną częścią społeczeństwa, które chronią i służą. Pomagasz rozwiązywać problemy, reagujesz na sytuacje kryzysowe i sprawiasz, że Twoja społeczność staje się bezpieczniejszym miejscem.


Zawsze jesteśmy przygotowani


Praca w Policji to nie tylko noszenie munduru, to także nieustanna nauka i rozwijanie umiejętności. Nasze szkolenia są intensywne, ale sprawiają, że jesteśmy gotowi na każdą ewentualność. Od pierwszej pomocy po skomplikowane śledztwa - każdego dnia zdobywasz nowe umiejętności.

Różnorodność i szanse rozwoju

Policja to miejsce dla różnorodnych osób z różnymi umiejętnościami. Niezależnie od tego, czy masz doświadczenie w pracy społecznej, medycynie czy informatyce, zawsze znajdzie się miejsce dla Twoich unikalnych talentów. Policja oferuje różnorodność ścieżek kariery, umożliwiając rozwój w tych obszarach, które naprawdę Cię interesują.

Czekamy na Ciebie!

Jeśli czujesz wewnętrzną chęć pomocy innym, jeśli marzysz o pracy, która ma prawdziwe znaczenie, to Policja to miejsce dla Ciebie. Dołącz do nas i zacznij budować lepszy świat już dziś.

Podanie do służby możesz złożyć w tczewskiej komendzie przy ulicy Kasprowicza 2 lub w każdej innej jednostce Policji w woj. pomorskim.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (7)
dodaj komentarz

 • Tczewianin __gość_gość_gość

  16.11.2023, 08:54

  Zbierasz plastikowe...

  nakretki, sadzić drzewka, bić kobiety pałka teleskopową ,aresztowac staruszki, rozbierać kobiety na komisariatach, łamać ręcę dziewczynom, psikać gazem w oczy, robić za tło kanaliom- POLICJA ZAPRASZA W SWOJE SZEREGI, TYLKO U NAS SPEŁNISZ TE WSZYSTKIE SWOJE MARZENIA.

  Odpowiedz
  IP: 95.51.xx9.xx3 
 • v_gość

  16.11.2023, 09:21

  Do tego profesjonalne cięcie ręczne nożyczkami ton papieru, żeby zrobić z tego confetti i zrzucać z policyjnego helikoptera, albo takim policyjnym helikopterem przylecieć na festyn tam gdzie nie powinno go być, latać tak nisko nad głowami, jak nie powinno się latać, profesjonalnie zerwać linię wysokiego napięcia i zwiać licząc, że nikt tego nie widział.

  Cytuj
  IP: 5.226.xx3.xx6 
  +3

  alibaba_gość

  16.11.2023, 11:06

  Wstąp do policji to przełożony wypali z granatnika jak będziesz miał szczęście to nie zginiesz .Jeśli tam u was tak dobrze to czemu tylu wysoko postawionych ucieka ,czego się boją jeśli nie masz nic na sumieniu to nie uciekasz z tonącego okrętu .W tej formacji pracują tylko frustraci każdy kto ma honor nie będzie wykonywał durnych poleceń .Możecie sobie spojrzeć w lustro ?.Mam nadzieję że zostaniecie rozliczeni za pałowanie za maseczki i za wszystko co robiliście w ostatnich 8 latach .

  Cytuj
  IP: 178.235.xx5.xx1 
 • -2

  Obi_gość_gość

  16.11.2023, 11:21

  Zlota robota

  Człowieku złota robota będzie za miesiąc nie będzie już PiSu . Nie będzie już strajków zgromadzeń a jak będziesz szedł chodnikiem to się do niego będziemy kleić bo to będzie kraina miodem i mlekiem płynąca. To my za miesiąc będziemy Niemców przyjmować do pracy do sądów nikt już nie pojedzie na szparagi czy winogrona

  Odpowiedz
  IP: 192.166.xx4.xx9 
 • +2

  Miras_gość

  16.11.2023, 11:39

  Psolicja

  Atrakcje? Możliwość potrzymania jajek kibiców pod stadionem

  Odpowiedz
  IP: 188.47.xx6.xx4 
 • +1

  qq_gość

  16.11.2023, 14:21

  uczą strzelać z głośników? albo jak tam sprawa nie jakiej Kingi Bałuk?

  Odpowiedz
  IP: 46.175.xx6.xx8 
 • +1

  Tczewianka. _gość

  16.11.2023, 17:49

  Ku rozwadze....

  Wszystkim chętnym do służby w resortach siłowych podpowiem, ze warto powstrzymać się z decyzją mającą wpływ na całe Wasze przyszłe życie! Może za jakiś czas dotychczasowe "osiągnięcia" zostaną rozliczone i przywrócony przepis o konieczności zaliczenia testów psychologicznych na poziomie celującym? Kretyn w portkach z lampasami strzelający z granatnika,jak i bandyci maltretujących kobiety metalowymi prętami staną przed obliczem Temidy? Naprawa tej formacji potrwa lata, a młodzi, wykształceni i kreatywni nie potrzebują znajdywać się w codzienności na baczność! I jeszcze jedna uwaga....bez wydalenia ze służby i pozbawienia uprawnień emerytalnych typków uległych podrzędnym politykom PiS nie ma szans na policję z prawdziwego zdarzenia!

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx6.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.