Kino Helios w Tczewie zaprasza na pełne emocji premiery

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Kino Helios w Tczewie zaprasza na pełne emocji premiery
W tym tygodniu na ekranach kina Helios w Tczewie królować będą propozycje dla rodzin. Na najmłodszych widzów czekają aż trzy znakomite tytuły: "Playmobil. Film", "Toy Story 4" oraz "Król lew". Oczywiście nie zabraknie także porywających seansów dla fanów mocnych filmowych wrażeń - Helios zaprasza na komedię kryminalną "Na bank się uda", najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood" oraz maratonu filmowego.

Wielbicielom rodzinnych animacji z pewnością spodobają się przygody Marli w animacji "Playmobil. Film". Pełen akcji i humoru film opowiada historię dziewczyny, która odkrywa tajemniczy portal - wrota do innego wymiaru. Kiedy przez nie przechodzi, w jednej sekundzie zamienia się w figurkę PLAYMOBIL...

Można także zobaczyć najnowszą, fabularną wersję kultowego filmu "Król Lew" oraz kontynuację znakomitej animacji "Toy Story" - młodzi kinomani będą mogli po raz kolejny spojrzeć na świat oczami tytułowych zabawek.


W repertuarze nie zabraknie seansów komedii kryminalnej "Na bank się uda" w gwiazdorskiej obsadzie! Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku... "Ta historia pokazuje, że nawet na napad na bank nigdy nie jest za późno" - żartuje Maciej Stuhr, odtwórca roli prokuratora.

"Pewnego razu... w Hollywood" - najnowszy film Quentina Tarantino - to natomiast porywająca wycieczka do Los Angeles 1969 roku, gdzie wszystko zaczyna się zmieniać... Gwiazda TV Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i jego wieloletni dubler/kaskader Cliff Booth (Brad Pitt) przyglądają się biznesowi,
w którym spędzili lata, z trudem go rozpoznając. 

To oczywiście nie wszystko, co sieć Helios przygotowała dla kinomanów! 23 sierpnia o godzinie 23:00 odbędzie się Maraton Wakacyjnych Strachów z czterema, zupełnie różnymi, obliczami horroru... Na widzów czeka filmowa noc pełna paraliżującego strachu oraz duża dawka humoru i świetnej zabawy.

28 sierpnia (środa) zapraszamy również na kolejne spotkanie z cyklu Kino Kobiet! Film jaki zagramy przedpremierowo to "Sztuka ścigania się w deszczu". Wcześniej na uczestniczki wydarzenia czekać będzie moc atrakcji w holu kina. W związku z tytułem - pamiętajcie w sierpniu o stroju przeciwdeszczowym: parasole, płaszcze przeciwdeszczowe, kalosze!

Filmowe emocje to idealny pomysł na spędzenie pozytywnego czasu w gronie rodziny oraz przyjaciół. Do zobaczenia na seansach w kinie Helios! Szczegóły: https://www.helios.pl/33,Tczew/StronaGlowna/

Drukuj
Prześlij dalej