Bambolino, czyli teatralne widowisko cyrkowe [KONKURS]

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
08
03.2024
Piątek
Bambolino, czyli teatralne widowisko cyrkowe [KONKURS]
BAMBOLINO - teatralne widowisko cyrkowe już niebawem dotrze do Polski i 8 marca 2024 o godz. 18:00 wystąpi w Tczewie (Centrum Kultury i Sztuki).

Bilety do kupienia na https://pankoncert.pl/cyrk-bambolino .

Niezwykle barwny pokaz cyrkowy mistrza Bambolino rusza w trasę koncertową po Polsce!

- Tylko w naszym cyrku zobaczysz tańczące w baletkach hipopotamy

- Tylko u nas będziesz świadkiem pojedynku nieustraszonych kangurów bokserskich!
- I tylko na naszej arenie zaprezentowany zostanie nietuzinkowy numer wystrzelenia z armaty...Człowieka-Rakiety!

Chcesz więcej?

- jedyny na świecie pogromca pcheł wystąpi ze swoim małym pupilem
- a trzymetrowy pyton amazoński pokaże możliwości wyszkolonego fakira!

A co na deser....?

- cyrkowe pingwiny
- ciekawskie strusie
- czarujący klauni i magicy 
- oraz gwiazda naszej areny: wyjątkowy orangutan Gosha

BAMBOLINO - jedyny na świecie cyrk szczęśliwych zwierząt!

Dlaczego szczęśliwych? Bo w naszym cyrku NIE WYSTĘPUJĄ prawdziwe zwierzęta,

ale przebrani za zwierzęta aktorzy.


Ważne informacje:

- czas trwania występu - 80 minut z 10-minutową przerwą
- ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku
- widowisko przeznaczone jest dla dzieci 3-10 lat
- dzieci do 2,5 lat mogą wejść bezpłatnie - siedzą na kolanach rodzica, bez osobnego miejsca


Konkurs

Prosimy nie nadsyłać maili

Mamy dla Państwa trzy podwójne bilety na seans (rodzic plus dziecko). Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem w tytule "Cyrk" - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Uwaga: Aby wziąć udział w konkursie należy w treści maila wkleić poniższą formułkę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres e-mail, numer IP) zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uczelnia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.2016.119.1), dalej zwane "rozporządzeniem". Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ww. rozporządzenia informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie przy ulicy Hanny Hass 4, 83-110 Tczew. Zbierane dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ww. rozporządzenia w celu rozstrzygnięcia konkursu. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być wyłącznie: osoby upoważnione przez TCZ.PL Sp. z o.o. - pracownicy spółki i współpracownicy, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki; podmioty przetwarzające - którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych, np. podmioty obsługujące i utrzymujące naszą sieć; administrujący naszymi systemami teleinformatycznymi lub udostępniający nam narzędzia teleinformatyczne, a także kino Helios Tczew, ul. Pomorska 1, 83-110 Tczew oraz podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, np. sądy, policja itp. Nigdy nie sprzedajemy Państwa danych ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia oraz prawo przeniesienia danych. Mogą Państwo również domagać się ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, a także wycofać udzieloną zgodę w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości udziału w organizowanym przez TCZ.PL konkursie. Państwa dane osobowe przetwarzamy na czas trwania konkursu i w czasie podejmowania czynności związanych z jego rozstrzygnięciem. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza ww. rozporządzenia.


Drukuj
Prześlij dalej